gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hanımlar Gebelikte Kahverengi Akıntı kötü mü?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar hamileyim ve nedense bir aydır kahverengi akıntım oluyor acaba Gebelikte Kahverengi Akıntı neden oluyor normal mi aranızda gebe hanımlar varsa lütfen cevap versin bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hanımlar Gebelikte Kahverengi Akıntı kötü mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahverengi akıntı!!!

kahverengi akıntı!!!

meraba arkadaşlar sata göre 6 haftalık hamileyim bundan 4 gün önce kahverengi akıntım gelmeye başladı aktif olarak çok korktum doktora gittim sadece ultrasonla baktı ve bşey yok kese düzgün dedi bana progesteron verdi günde 3 defa kullanıyorum ama doktorum bişey yok demesine rağmen nedense korkuyorum benim gibi böyle kahverengi akıntısı gelen var mı lütfen cvp verirseniz çok sevinirim
  2. Gebelikte Olan Kahverengi Akıntı Ne Demektir ?

Gebelikte Olan Kahverengi Akıntı Ne Demektir ?

Gebelikte Kahverengi Akıntı Gebelikte Kahverengi Akıntı Nedenleri Sevgili melekler, bu yazımızda gebeleri yakından ilgilendiren ve sık sık sorulan bir soru ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere. Gebelikte kahverengi akıntı, dikkatle takip edilmesi ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Çünkü bu tip akıntılar düşük belirtisi de olabilir. Şimdi yazımıza geçiyoruz ve konuyla ilgili...
  3. kahverengi akinti

kahverengi akinti

merhabalar ben ikiz kiz sahibiyim 7aydir korunmuyorum 4aralikta normal adetimi gordum 29 aralikta tekrar adet olmam gerekiyordu fakat kahverengi akinti seklinde akintim oldu bir hafta kadar surdu gelen akintinin hepsi gunluk pedi ancak doldurur test yaptim hamilelik olabilirmi diye silik cizgi cikti sizce bu ay neden bu sekilde akintim olmus olabilir cevaplarsaniz sevinirim kasiklarda agri...
  4. Gebelik te kahverengi akıntı lekelenme olurmu?

Gebelik te kahverengi akıntı lekelenme olurmu?

Bazen kadındaki akıntı miktarı ped kullanımı gerektirecek kadar fazla olabilir. Fizyolojik akıntı, rahimağzı salgılarıyla birlikte kendini sürekli olarak yenileyen vajina dokusundaki artıkların atılmasından ibarettir. Bu açıdan bakıldığında fizyolojik akıntının aslında önemli bir işlevi olduğu söylenebilir. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR AŞAĞIDAKİ LİNKTE...
  5. Gebelikte kahverengi akıntı

Gebelikte kahverengi akıntı

Merhaba ben 10 haftalık hamileyim 7. haftada kanama oldu sonrasında kahverengi akıntı seklinde devam etti ve ediyor.Bazen akıntı çok koyu kahve kırmızı gibi algilayabilecegim sümüksü şeklinde oluyor progestan kullanıyorum ne zaman biter bu kadar uzun sürmesi anormal mi acaba bu konu hakkında kim ne söylerse ihtiyacım olduğunu soymek isterim

Sayfayı Paylaş