gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Hanımlar muhasebeci eşlerinizi boşamayın:)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

İşte bir erkeğin feryadı:)

Beyanname süreleri ve yoğunluğu nedeniyle inanın yaşamayı unuttuk. Mali Tatil'i beklerken Mali İşkenceyle karşılaştık. Bu gidişle hanımlar bizi boşayacak. Bırakın eve iş götürmeyi, evi işyerine çevirdik.

Mesleğimiz git gide öyle bir hal alıyor ki, genç yaşta bile çekilmez oluyor. Emekli olamadan stresten öbür tarafa göçeceğiz herhalde.

Maliyenin biz muhasebecilerin de yaşama hakkı olduğunu bizlerin de birer vatandaş olduğumuzu, unutmaması dileğiyle...''

Korkmayın biz kadınlar o kadar dayanıklı o kadar güçlüyüzki!! Siz yeterki işinizi yapın.. Biz çalışan erkeği neden boşayalım:D
    Sanki biz evde çok rahatız:ehi:

Allah yardımcınız ve bizim yardımcımız olsun....

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aynen katılıyorum.benim teyzemin eşide mali müşavir.evdede bir bölüm ofis gibi...zor vallahi nediyim

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle doğru bi tespit.o kadar çok muhasebeci olmasına rağmen işin içinden çıkılamayacak kadar çok iş var.Allah yardımcıları olsun.

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    muhasebecide çalışıyorum..inanki çok zor..gerçi her mesleğin zorluğu vardır..allah yardımcımız olsun :D amin :)

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya .ben muhasebecide çalışmıyorum ama bazı şeyler bize düşüyor.ssk ,kdv ,ba ,bs ,muhtasar falan.onlar bile bana çok geliyor .:shootout: ay bide sürekli onlara benzer işlerle uğraşmayı hiç düşünemiyorum.

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Boşamak ne kelime onun ekmeğini alın terini yiyoruz Rabbim eşimi başımızdan eksik etmesin gerçekten işleri inanılmaz stresli ve yoğun oluyor ben açıkcası muhasebe işlerinden öyle anlamıyorum eve iş getirmez sadece bazen yorgun ve stresli oluyor onuda haliyle anlamak lazım sonuçta:)

7. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyden öte resim harika tuttum:)

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben muhasebeye bayılıyorum :) Problem çözmek felan hesaplama yapmak çok mükemmel bence:D

9. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim babamda muhasebeci bazen çalışırken yanına gidip izliyorum ama hiçbir şey anlamıyorum.gerçekten zor bir iş.Allah yardımcıları olsun.

10. melis_

melis_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla cok zor bir okadarda stresli bi is muhasebecilik bende bi muhasebeciyim simdiden diyorum nisanlima evde bir oda benim ben calisirim bazen oluyor eve is getiriyorsun yetismiyor bitmiyor bazen diyorum baska meslek yokmuyduda ben muhasebeyi okudum :D

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    4 yıl muhasebe okudumm aslında cok güzel birr meslek biraz eglenceli dee hesap kitap işleri ama meslek olarak asla yapanların ailesine de eşine dee allahh yardımcı olsunn .....arada resim süper bayıldım ablaa.....

Hanımlar muhasebeci eşlerinizi boşamayın:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhasebeci Severde Kavuşamazsa

Muhasebeci Severde Kavuşamazsa

Dün yine sensizdim Sensizliğin muhasebesini yaptım içimde Ama yoktun sevdiğim Ne 7A'da ne de 7B'de Saydım, ölçtüm, tarttım, biçtim Envanterini çıkardım gidişinin Borçlusu muydum, alacaklısı mıydım? Bilemedim, sensizliğin. Safha safha maliyetini çıkardım gidişinin Ama yükleyemedim daha ayrılığı gönlüme Sebebi yoktu, anlamı yoktu hiçbir şeyin Dağıtım anahtarı yoktu Birim maliyeti...
  2. Muhasebeci tatlısı:))

Muhasebeci tatlısı:))

muhasebeci tatlısı MALZEMELER 1 yumurta 2 su bardağı un 1/2 su bardağı süt 1/2 su bardağı şeker 1/2 su bardağı fındık 2 yemek kaşığı margarin kızartmak için sıvıyağ üstü için pudra şekeri HAZIRLANIŞI Una, yumurtayı, sütü, şekeri, fındığı, bir tutam tuzu, margarini ekleyin.Ele yapışacak hamur olana dek yoğurun. Üstünü örtüp 30 dakika dinlendirin. Masayı ve hamurun üstünü unlayıp hamur yarım...
  3. Muhasebeci

Muhasebeci

İşleri hesaplı ve belli bir düzen içinde yürütmeye yahut ameldeki noksan ve kusurlara delalet eder.Rüyada muhasebeci ve defterdar, azab sahibi bir kimsedir. Eger muhasebeci hesap yaparken zorlanirsa o kimseden rüya sahibinine bir zarar gelir. Eger isçi ve memur olan bir kimse kendi hesabim kafi derecede verdigini görse, kadri yüksek, rizik ve geçimi genis olur. Hesabim vermekte aciz kaldigini...
  4. Defterdar ve muhasebeci

Defterdar ve muhasebeci

Rüyada muhasebeci ve defterdar, azab sahibi bir kimsedir. Eger muhasebeci hesap yaparken zorlanirsa o kimseden rüya sahibinine bir zarar gelir. Eger isçi ve memur olan bir kimse kendi hesabim kafi derecede verdigini görse, kadri yüksek, rizik ve geçimi genis olur. Hesabim vermekte aciz kaldigini görse, kiymeti düser, üzüntü, keder ve ziyana ugrar. Bir kimse hesaba çekildigini görse, bid'at ve...
  5. Hanımlar eşinizle aynı tshirtleri giymek istermisiniz?

Hanımlar eşinizle aynı tshirtleri giymek istermisiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş