Hanımlar muhasebeci eşlerinizi boşamayın:)

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Hanımlar muhasebeci eşlerinizi boşamayın:)
meleklermekani3-2348.jpg

İşte bir erkeğin feryadı:)

Beyanname süreleri ve yoğunluğu nedeniyle inanın yaşamayı unuttuk. Mali Tatil'i beklerken Mali İşkenceyle karşılaştık. Bu gidişle hanımlar bizi boşayacak. Bırakın eve iş götürmeyi, evi işyerine çevirdik.

Mesleğimiz git gide öyle bir hal alıyor ki, genç yaşta bile çekilmez oluyor. Emekli olamadan stresten öbür tarafa göçeceğiz herhalde.

Maliyenin biz muhasebecilerin de yaşama hakkı olduğunu bizlerin de birer vatandaş olduğumuzu, unutmaması dileğiyle...''

Korkmayın biz kadınlar o kadar dayanıklı o kadar güçlüyüzki!! Siz yeterki işinizi yapın.. Biz çalışan erkeği neden boşayalım:D
Sanki biz evde çok rahatız:ehi:

Allah yardımcınız ve bizim yardımcımız olsun....
meleklermekani1-5965.png

kesinlikle doğru bi tespit.o kadar çok muhasebeci olmasına rağmen işin içinden çıkılamayacak kadar çok iş var.Allah yardımcıları olsun.

muhasebecide çalışıyorum..inanki çok zor..gerçi her mesleğin zorluğu vardır..allah yardımcımız olsun :D amin :)

evet ya .ben muhasebecide çalışmıyorum ama bazı şeyler bize düşüyor.ssk ,kdv ,ba ,bs ,muhtasar falan.onlar bile bana çok geliyor .:shootout:
ay bide sürekli onlara benzer işlerle uğraşmayı hiç düşünemiyorum.

Boşamak ne kelime onun ekmeğini alın terini yiyoruz Rabbim eşimi başımızdan eksik etmesin gerçekten işleri inanılmaz stresli ve yoğun oluyor ben açıkcası muhasebe işlerinden öyle anlamıyorum eve iş getirmez sadece bazen yorgun ve stresli oluyor onuda haliyle anlamak lazım sonuçta:)

walla cok zor bir okadarda stresli bi is muhasebecilik bende bi muhasebeciyim simdiden diyorum nisanlima evde bir oda benim ben calisirim bazen oluyor eve is getiriyorsun yetismiyor bitmiyor bazen diyorum baska meslek yokmuyduda ben muhasebeyi okudum :D

Geri