gebe
  1. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hanımlar siz begenin ben öreyim

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında berna703 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

hanımlar siz begenin ben öreyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hanımlar işte size selülit eritme diyeti

Hanımlar işte size selülit eritme diyeti

Selülit Eritme Diyeti Kalça ve bacak üstü yağlarını eritmek için denemediğiniz yol kalmadı değil mi? Selülit eritme diyetini uygularsanız kısa zamanda isteğinize ulaşabilirsiniz. Bu diyeti yaparken... • Mutlaka iki günde iki litre su için. • Sıvı ihtiyacınızı ağırlıklı olarak sudan karşılayın. Ancak kahve, çay, cola gibi selülit yapan içeceklerden uzak durun. • Mideniz diyete uyum...
  2. Hanımlar işte size tepeden tırnağa güzellik önerileri...

Hanımlar işte size tepeden tırnağa güzellik önerileri...

SAÇLARA YAĞ VE YUMURTA Yazın güneş, deniz ve havuz suyu da saçların nem kaybına uğramasına, renk açılmasına yol açabilir. Özellikle boyalı saçları olanlarda zararlar daha fazla gerçekleşir. Bone kullanımı bu sorunları engellemesi açısından çok önemlidir. Saç bakım ürünlerinin UV filtresi içermesi de koruma sağlar. Kurumuş ve yıpranmış saçlarımıza parlaklık vermek ve beslemek için ise...
  3. İşte ben bütün gençliğimi bu hanımıma borçluyum

İşte ben bütün gençliğimi bu hanımıma borçluyum

Evvel zaman içinde memleketin birinde 90 yaşlarında fakat çok dinç ve genç görünümlü bir adam yaşarmış? Çevresinde bulunan herkes ona çok özenir ve sorarlarmış ‘bu gençliğin sırrı nedir’ diye. İhtiyar delikanlı güler geçermiş her soruldukça bu soruya.. Ama sorular sık soranlar çoğalınca cevap vermek vacip olmuş sanki. Hayatınız Seçtiğiniz Eşinizdir Düşünmüaş nasıl anlatırım bu sırrımı...
  4. Stradivarius 2012 Ağustos Koleksiyonu Siz Hanımlar için.....

Stradivarius 2012 Ağustos Koleksiyonu Siz Hanımlar için.....

Stradivarius 2012 Ağustos LookBook Stradivarius 2012 Ağustos Koleksiyonu Beğenilerek takip edilen markalardan biri olan Stradivarius'un 2012 Ağustos Koleksiyonu siz hanımların beğenisine sunuldu....İşte en güzel parçalarıyla Stradivarius....Umarım beğenirsiniz.... Stradivarius 2012 Ağustos LookBook Stradivarius 2012 Ağustos LookBook'u ile karşınızda! Stradivarius 2012 Ağustos...

Sayfayı Paylaş