gebe
  1. seçilkar

seçilkar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hanımlar vestel kurutmalı çamaşır makinesi....

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında seçilkar tarafından paylaşıldı.

vestelin kurutmalı çamaşır makinesi çıktı.. bu habere çok sevidim çamaşır konusunda çok zorluk çekiryordum tam benlik :) yıkama kurutma bir arada süper... :)

hanımlar vestel kurutmalı çamaşır makinesi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aqualtis çamaşır makinesi

Aqualtis çamaşır makinesi

Aqualtis çamaşır makinesi İtalyan beyaz eşya üreticisi Indesit Company, Türkiye'de 10 yıldır ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunuyor.Modern stili ve yenilikçi tasarımı ile beyaz eşya sektörüne yeni bir konsept getiren Indesit Company markası Ariston, 2006 yılında kullanıcıların karşısına teknolojisi ve tasarımı ile dikkat çeken bir ürünle çıktı. Ariston'un sunduğu...
  2. Çamaşır makinesi alırken...

Çamaşır makinesi alırken...

çamaşır makinesi önerileri çamaşır makinesi alırken Çamaşır makinesi alırken... Yeni bir çamaşır makinesi alırken dikkat edilmesi gereken bilgiler, öneriler ve uyarılar; Herşeyden önce çamaşır makinesi de bir makine olduğundan arıza yapabilir. Önemli olan doğru çamaşır makinesini uygun fiyata almaktır. Diğer bir önemli husus olan satış sonrası hizmet, yani çamaşır makinesi servislerine...
  3. Arçelik’ten “Dev Çamaşır Makinesi”

Arçelik’ten “Dev Çamaşır Makinesi”

arçelik çamaşır makinası fiyatları arçelik direct drive direct drive çamaşır makinaları makinesi Teknolojiye ve Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla ürün yelpazesini sürekli zenginleştiren Arçelik, bir ilki daha gerçekleştirerek 10 kg. kapasiteli çamaşır makinesini tüketicilerin kullanımına sundu. 2004 yılında pazara sunduğu ve taşıdıkları patentler ile dünyada “ilk” olma özellikleri bulunan 7-3,5...
  4. kurutmalı çamaşır makinesi kullananlar

kurutmalı çamaşır makinesi kullananlar

selam hanımlar çamaşır makinemi yenilemeyi düşünüyorum ve almışken kurutmalı bir çamaşır makinesi almak istiyorum karşı komşum kullanıyor ama çok memnun kalmadığını söyledi çamaşırları çok kurutmayıp nemli bırakıyormuş aranızda kullananlar varsa hangi markanın hangi modelini kullanıyorsunuz nasıl memnunmusunuz kurutmayı çamaşır makinesini tavsiye ediyormusunuz

Sayfayı Paylaş