gebe
  1. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

hanımlar yardımınıza ihtiyacım var yasin okunması lazım bana yardım olurmusunuz

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında HURHUR tarafından paylaşıldı.

canım meleklerim teyzem için yasin okunması gerekiyor ben elimden geldiğince dağıttım ama yeterli olmadı galiba desteklerinizi bekliyorum salı gününe kadar nekadar okunursa hepsinin sayısını vericem teyzeme yardımcı olursanız hurhurunuza çok memnun olurum ALLAH şimdiden razı olsun

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Rabbim hayırlı şifalar versin canım inşallah en kız-sa zamanda sağlığına kavuşur...
    Ben 15 tane alabilirim..

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım allah razı olsun rabbim sizleride sıkıntılarınızdan kurtarsın çok mutlu oldum çok sağol altından paradan okadar değerliki şu yaptığınız çok sağol

4. elif naz

elif naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende okuyabilirim istediginiz kadar kaç gün içinde bitmesi lazım

5. elif naz

elif naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon atlamısım salı gününe kadarmıs kac tane gerekiyorsa okuyabilirim allah acil şifalar versin

6. ben melek

ben melek Forum Okuru

yasin

bende 15 yasin okuyabilirim allahtan şifalar dilerim

7. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ilginiz için sayı vermediler okunabildiği kadar okunacak sende kaçtane okuyabilirsen sayısı önemli değil 1tane bile olur :)

8. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Teyzene Allahdan açil sifalar dilerim,bende en 10 tane okurum pazartesi sayisini bildiririm ins. daha fazla okurumda faydam olur.

9. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    allahrazı olsun çok sağolun :)

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım konunu uygun yere taşıdım daha çok görülür diye düşündüm ben de okurum okuyabildiğim kadar sayısını yazarım Rabbim acil şifalar versin.

11. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    ben 20 tane okudum Allah Teyzene açil sifalar versin, dualarimizi kabul etsin ins.

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Konuyu yeni gördüm, salı günü demişsin çok üzüldüm. Çünkü ben regl haftasındayım :S Okuyamıyacağım için ne kadar hayıflandım bilemezsin :S

Sitemiz Melek'lerinin binlerce duasını arkasına alan biri olarak, şunu çok iyi biliyorum ki, Melek'lerimiz cidden de melek kalpli ve ben özel nedenimden ötürü katılamıyorum ama onlar tıpkı bende olduğu gibi senin teyzende de aynı şeyi yapacak ve o güzel yüreklerinin her zerresinden gelerek dua okuyup, kendilerini çok büyük sevaplar kazanacaklar :)

Keşke, konuyu ilk açtığın gün görebilseydim de bende bu hayırlı işten nasibimi alabilseydim :S

Yüce ALLAH, teyzene ve tüm darda olanlara yardım etsin. Hayırlı haberlerinizi alırız inş...

Sevgilerimle...

hanımlar yardımınıza ihtiyacım var yasin okunması lazım bana yardım olurmusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ihtiyacım var?

yardımınıza ihtiyacım var?

gebeliğimde problem mi var? arkadaşlar bana akıl verin lütfen.benim sat tarihim 9 aralık.ama gebelik şüphesiyle bugün doktora gittim beta hcg değeri 1113 çıktı.doktor ultrasonla baktı kese göremedi.duyduğum kadarıyla 1500 olmadan kese görülmezmiş. sizce doğrumu bu? benim durumum ne şimdi_?üstüne falanmı gördüm acaba?çünkü daha adetim bile gecikmedi ?
  2. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş