gebe
  1. derderder

derderder Forum Okuru

hanqisi doğru ??

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında derderder tarafından paylaşıldı.

her sitede farklı gösteriyor birinde ayda 1 cm diğerinde 2.5 fln yazıyor doqrusu hanqisi ?? ( birde arkdşlar saçınızı kestirdiqinize üzülmeyin saç kesildikçe daha çabuk uzar eğer çok çabuk uzamasını istiyosanız bir çok farklı yolu var örneğin soquk suyla yıkayın badem.sirke diye biliyorum ...

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz bu sorduğunuz soru eger ki saçla ilgili ise;Saça göre farklılıklar gösterebilir. Doğru bir konuya değinmişsiniz saç kesildikçe güçlenir güçlendikçe uzar. Saç ve bakımı, uzaması hakkında daha fazla bilgi için saç bakım kataorisinden ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Link aşagıda yer almaktadır.

Saç Bakımı

hanqisi doğru ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendi doğrularımız

Kendi doğrularımız

Zordan da zor bir sözün ardınca, elimizden geldiği gönlümüzün aldığınca yürümeye gayret ediyoruz hepimiz: �bütün dünya haksız siz haklı olsanız, tek başınıza olsanız da terazinin karşı ucunda kalın�. Doğrularımızın peşinden yılmaz adımlar atıyoruz, en önemlisi doğru olan neymiş, ne değilmiş, kim ne söylemiş, neden söylemiş, kendisini haklı gösterecek delilleri nelermiş diye merak ediyor, onun...
  2. Doğru erkek doğru kadın....

Doğru erkek doğru kadın....

Birkaç yıl önce bir uçak yolculuğu sırasında yanımdaki koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark ettim. O anda yorum yapmaktan kendimi alamadım. 'Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız dedim ' Adam bunun üzerine bana dönerek ; 'yanlış kadınla evlendim de ondan' diye karşılık verdi. Ziglar bu anıyı okuyuculara aktardıktan sonra aklımıza gelmeyen...
  3. doğru kadın-doğru adam

doğru kadın-doğru adam

ben büyük bir zevkle okudum umarım sizde beğenirsiniz bu hikayeyi:):) ders çıkartılacak bir konu aslında :) Bir uçak yolculuğunda yan koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark eden yazar yorum yapmaktan kendini alamaz; "Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız!" Adam bunun üzerine; "Yanlış kadınla evlendim de ondan!" diye...
  4. Doğru Adresler,Doğru Aşklar

Doğru Adresler,Doğru Aşklar

Sevgili Melek :') Artık seni gerçekten seven,anlayan ve her halinle sahiplenecek bir erkek arkadaş mı arıyorsun? onu nerede bulabileceğini gerçekten biliyormusun? işte ruhunun eşine rastlayabileceğin adresler... Beyaz atlı prens arayışlarına girdiysen ve inatla bu konuda doğru insana ulaşabileceğine inanıyorsan hiç durma devam et!asıl önemli olan onu nerede bulacağın.Tabii ki kimin...

Sayfayı Paylaş