gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Hap gibi!

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Bugüne kadar birçok farklı MP3 çalar görmüş olabilirsiniz, ama bu cihaz "gerçekten" çok farklı... Farklı tasarımlara sahip MP3 çalarlara pek yabancı değiliz; fakat bu haberimizde sizlere tanıtacağımız MP3 çalar, benzerlerinden bir hayli farklı bir tasarıma sahip.

Vitamin hapına benzeyen tasarımıyla görenleri kendine hayran bıraktıran MP3 çalar, sadece 6.85cm uzunluğunda ve 30 farklı radyo kanalını destekliyor.

Hap görünümünde olan ürünün fiyatı henüz bilinmezken, ürünün bu yıl içerisinde satışa sunulabileceği konuşuluyor.

Hap gibi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maydonoz hapı

Maydonoz hapı

maydonoz hapı maydonoz hapi Merhaba maydonoz hapı varmıs ısmını yanlıs bılmıyorsam parsley7 dıye.. Bunu duyan varmı aranızda rekklamlarını gordum yurtdsınıdan bı arkadasımda kullanmıs... Kısa zamanda cok kılo vermıs.. Duyan varsa aranızda banada bılgı versın...
  2. LW6090 Hapı

LW6090 Hapı

Açıklama Yapmıcam Gereken Herşey Ürünün Sitesinde Mevcut :) Lw 6090 Hapı Satış Sitesi
  3. Oruç Hapı

Oruç Hapı

Ben bu gece televizyonda oruç hapı diye birşey duydum ,oruç tutulmayı kolaylaştırıyormuş,doğru mu bu ? Cevap için şimdiden teşekkürler...
  4. Doğum kontrol haplarının hamilelik dışında ne gibi yararları vardır?

Doğum kontrol haplarının hamilelik dışında ne gibi yararları vardır?

Doğum kontrol hapları , östrojen ve progesteron içeren hormon haplarıdır. Yüksek etkinlik ve düşük yan etki nedeni ile sıkça tercih edilen bir korunma yöntemidir.Hamilelik kadın yuurtalıklarında üretilen yumurta ile erkek sperm hücresinin birleşip döllenerek rahim içine yerleşmesi sonucunda meyana gelir. Doğum kontrol hapları içerisinde bulunan hormonlar dışarıdan verildiği için vücudun hormon...

Sayfayı Paylaş