gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hapis Oyunu2

Konu, 'Zeka Oyunları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Zeka Oyunları--www.e-oyunlar.com
    Bu oyunda birden fazla oda bulunuyor ve odalardaki ipuçlarını ve nesneleri toplayıp gerekli yerlerde kullanarak oyunu bitirmeğe çalışıyoruz. Odalar arasında hareket etmek için kapılara tıklamanız gerekiyor veya merdivenleri kullanmanız gerekiyor. Çok zevkli bi oyun arkadaslar ayrıca da grafik olarak cok kaliteli ii eğlenceler..

:amigo:​

Hapis Oyunu2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hapis

hapis

Bazı sorunlardan kurtulup sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir. Uğursuzluk ve mutlu olamamak anlamına gelir. Hapishaneden birinin çıktığını görmek, sevinmek anlamına gelir. Rüyada hapiste olduğunuzu gördüyseniz, birtakım sorunlardan kurtulacağınız ve sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir.Rüyada hapis veya hapishane görmek hayirli de-gildir. Rüyasinda bir suç isleyerek hapis oldugunu...
  2. Demirtaş'a hapis cezası!

Demirtaş'a hapis cezası!

Şu anda askerde olan Nurettin Demirtaş'a hapis cezası kararı çıktı. Demirtaş bakın kaç yıl ceza yedi? Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri Mahkemesi, eski DTP Genel Başkanı Nurettin Demirtaş'ı, ''askerlikten kurtulmak için hile yapmak'' suçundan 1 yıl hapisle cezalandırdı. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri Mahkemesi, sanık Nurettin Demirtaş'ın askerlikten kurtulmak kastıyla Mehmet...
  3. Kaçtığı hapise geri döndü

Kaçtığı hapise geri döndü

Bulgaristan'da hapisten kaçan bir mahkum, hapishane arkadaşlarını özlediğini söyleyerek cezaevine geri döndü. Hırsızlıktan mahkum Vassil İvanov, "Artık tahammül edemiyorum. 9 sene yattıktan sonra dışarıda bir hayat sürmeye alışamadım. Buradaki arkadaşlarımı özledim. Özgür bir adam olarak çok zavallıydım" diyerek, yetkililerden "cezaevine geri alınmasına izin vermelerini"...
  4. Hapis oyunu

Hapis oyunu

hapis oyunları hapis oyunları serisi hapiste yaşam oyunu Zeka Oyunları,Hapis3--www.e-oyunlar.com Yön: FARE ,AMAC: Objeleri ve şifreleri bularak odadan kurtul ,Hapis oyunları genellikle zor olur, ama bu nerdeyse başarılması imkansız değil tabi. Kolay gelsin :) :amigo:
  5. Ece Erken'e Hapis Şoku!

Ece Erken'e Hapis Şoku!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş