gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hapis

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bazı sorunlardan kurtulup sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir. Uğursuzluk ve mutlu olamamak anlamına gelir. Hapishaneden birinin çıktığını görmek, sevinmek anlamına gelir. Rüyada hapiste olduğunuzu gördüyseniz, birtakım sorunlardan kurtulacağınız ve sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir.Rüyada hapis veya hapishane görmek hayirli de-gildir. Rüyasinda bir suç isleyerek hapis oldugunu görmek, isinden veya memuriyetinden atilacagina isarettir. Hapishaneden tahliye edildigini görmek, yeni bir ise girmek için bir yere basvurduguna veya bir isten baska bir ise girmek için ayrildigina delalet eder. Rüyada hapishane görmek, islerinin bozulduguna isarettir. Bir polisin kendisine kelepçe vurarak hapishaneye veya adliyeye götürdügünü gören, baskalari tarafindan kötü bir iftiraya ugrar. Elinden kelepçelerinin çikarildigini görmek, iftira sonunda hakikatin anlasildigina delildir.Uğursuzluk ve mutsuzluk anlamına gelir. Hapishaneden birinin çıktığını görmek, mutluluk anlamına gelir.Uğursuzluk ve mutsuzluk anlamına gelir. Hapishaneden birinin çıktığını görmek, mutluluk anlamına gelir.

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: hapis
    Babamı gördüm ben. ve babam ertesi gün karakola gitti:)
    yok öenmli bişi değil. su sayacımız çalınmış. tutanak tutturmak için gitti.

hapis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demirtaş'a hapis cezası!

Demirtaş'a hapis cezası!

Şu anda askerde olan Nurettin Demirtaş'a hapis cezası kararı çıktı. Demirtaş bakın kaç yıl ceza yedi? Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri Mahkemesi, eski DTP Genel Başkanı Nurettin Demirtaş'ı, ''askerlikten kurtulmak için hile yapmak'' suçundan 1 yıl hapisle cezalandırdı. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri Mahkemesi, sanık Nurettin Demirtaş'ın askerlikten kurtulmak kastıyla Mehmet...
  2. Hapis oyunu

Hapis oyunu

hapis oyunları hapis oyunları serisi hapiste yaşam oyunu Zeka Oyunları,Hapis3--www.e-oyunlar.com Yön: FARE ,AMAC: Objeleri ve şifreleri bularak odadan kurtul ,Hapis oyunları genellikle zor olur, ama bu nerdeyse başarılması imkansız değil tabi. Kolay gelsin :) :amigo:
  3. Hapis Oyunu2

Hapis Oyunu2

Zeka Oyunları--www.e-oyunlar.com Bu oyunda birden fazla oda bulunuyor ve odalardaki ipuçlarını ve nesneleri toplayıp gerekli yerlerde kullanarak oyunu bitirmeğe çalışıyoruz. Odalar arasında hareket etmek için kapılara tıklamanız gerekiyor veya merdivenleri kullanmanız gerekiyor. Çok zevkli bi oyun arkadaslar ayrıca da grafik olarak cok kaliteli ii eğlenceler.. :amigo:
  4. Ece Erken'e Hapis Şoku!

Ece Erken'e Hapis Şoku!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. sevgilim hapiste unuturmu beni

sevgilim hapiste unuturmu beni

benim bi sevgilim vardı baya çıkmıştık ama serseriydi ayrılıyoduk sürekli ben ayrılıyodum genellikle o çok yalvarıyodu hatta bikere ağlamıştı ailesi biliyodu beni seviyodu herşeyden koruyodu yüzük felan takcaktık sonradan cezaevine girdi cezaevıne girmeden önce ayrıydık cezaevine gircegi gün bana yine yalvsrmıştı ben barışmadım şimdi cezaevınde bana abisinden bi kaç arkadaşından haber yollattı...

Sayfayı Paylaş