gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

hapse girenlerin inanılmaz değişimleri!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hapse girenlerin inanılmaz değişimleri!!!

Ayyy iste hapis insani ne hale getiriyormus apacik ortada, emegine saglik canim...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yazik OlmuŞ Ne Hale GelmİŞler Elİne SaĞlik Canim

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yazık ya..içerde yuznde kesın sıgra sondurulmus suratlarında..

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ay çok kötü ya ne hale gelmişler paylaşım için saol canım

6. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bıde bukadar kısa donemde bu hale gelmısler 3 yıl 1 yıl bıde 30 yıl 15 yıl cezaalanlar nasıl acaba

7. the shadow

the shadow Forum Okuru

selam

ellerıne saglık ıyı olmus ama bunlar hapıste boyle olamıslar ben arastırdım ne yazıkkı uyuşturucu yanı eroın bunları bu hale getırmıs arastırın ogrenın melekler

hapse girenlerin inanılmaz değişimleri!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnanılmaz kaza..

İnanılmaz kaza..

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde, hemzemin geçitte meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. Adana'dan İskenderun'a giden 43005 sefer sayılı yük treni, Deliçay mevkiindeki hemzemin geçitte Mehmet Sürensoy (55) idaresindeki 34 V 5178 plakalı minibüse çarptı. Trenin çarpması sonucu raylar üzerinde yaklaşık 30 metre sürüklenen minibüs, Demir Köprü'ye sıkıştı. Kazada sürücü Sürensoy aracın içinde...
  2. İnanılmaz Değişimler

İnanılmaz Değişimler

inanılmaz değişimler Resimleri görünce onlar oblar mı diyeceksiniz.Şahsen ben dedim :)Buyrun bakalım... * * * * * * * * * * * * Bu favorim :D
  3. İnanılmaz kaza

İnanılmaz kaza

Odun kesmek isterken parmaklarını kesti. Gaziantep'te odun kesmek isterken iki parmağı kesilen şahıs, hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre Vatan Mahallesi'nde odun kesen Mustafa Aslan hızar makinasının elinden kaymasıyla parmaklarını kesti. İki parmağı kesilen şahıs yakınları tarafından özel bir otomobille Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne getirildi. Burada yapılan ilk...
  4. inanılmaz benzerlik.....

inanılmaz benzerlik.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş