gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hapşırdı hapşırdı öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Samsun'da bir er hapşırık sonrasında beyin kanaması geçirdi. Samsun'un Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanlığında görevli bir er, hapşırmasının ardından geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.
    Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı'nda vatani görevini yapan Jandarma Er Fatih Çakmak, arkadaşları ile yemekhanede bulunduğu sırada hapşırmaya başladı. Çakmak, hapşırdıktan hemen sonra fenalaştı.

Arkadaşlarının müdahalesiyle Salıpazarı Sağlık Merkezi'ne kaldırılan Çakmak, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Sağlık Merkezi yetkilileri, yapılan kontrolde Çakmak'ın beyin kanaması geçirdiğinin belirlendiğini kaydetti.

Terhisine 3 ay kaldığını öğrenilen Çakmak'ın cesedinin Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildiği belirtildi.

internethaber

Hapşırdı hapşırdı öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldü....

Öldü....

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevdadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  2. Ölü/Ölüm

Ölü/Ölüm

Ölmek dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna; yolculuğa, bir yere taşınmaya yahut yoksulluğa yahut evlenmeye, Ölüm bazen uzlete, rahata kavuşmaya yahut şerefe; âni ölüm yoksul için zenginliğe, zengin için yoksulluğa, Ölmek, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, ölüm belirtileri olmadan, uyurken hastalanmaksızın öldüğünü görmek ömrünün uzun olmasına, Bir şeyden korkan yahut üzüntü ve sıkıntı...
  3. Hapşırınca virüs 40 metre ileri gidiyor

Hapşırınca virüs 40 metre ileri gidiyor

Hapşırınca virüs 40 metre ileri gidiyor A.A Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Emre Atabek, hasta bir kişinin hapşırması sırasında virüs taşıyan damlacıkların 40 metre, öksürükte 6 metre, konuşmada ise 2 metre ileriye gidebildiğinin yapılan araştırmalarla ortaya konulduğunu bildirdi. Selçuk Üniversitesi...
  4. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...
  5. Güneş Işığı Neden Hapşırtır?

Güneş Işığı Neden Hapşırtır?

güneş ışığı, neden hapşırtır, sebepleri, nedenleri, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Tam hapşıracak gibi olurken bir anda gidiverir hapşırığımız.Böyle, hapşırığın gideceği durumlarda ışığa ya da güneşe bakmak hapşırığı geri getirir.İlmi açıklamasını bilmiyordum,aşağıda ki yazıyı okuyunca anladım..Buyrun.. Hapşırmanın temel fonksiyonu bellidir....

Sayfayı Paylaş