gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hara

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bolluk, murat, kısmet ile ilgilidir.

hara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun (a.s.)

Harun (a.s.)

Önemli ve hayırlı bir işte yardımcılığa, imamete, düşmanı kahretmeye, Etkili söz söylemeye, görevinden dolayı halkın gadrine uğramaya, muvaffakiyete delalet eder.Hz.Harun (A.S.)'u gören kimse, imam olur ve ihtiyaçlari yerine getirilir. Bazi tabirciler, bir kimse rüyada Harun (A.S.)'i görse, zalim kimseler onun , elinde helak olur, dediler. Harp yapmak isteyen kimse, rüyada Harun (A.S.)'i veya...
  2. Harun Kolçak - Gir Kanıma

Harun Kolçak - Gir Kanıma

uçardım gönlümce seni görmeden önce, yazılmış inan kaderime saçların dağılır aklımın yellerinde, hiçbir rüzgar esmese bile vazgeçmem geçemem seni ne zor buldum ben, düşlerim çıkmasada yine gir kanıma hani bekarlık sultanlık derdin yetti canıma yaşarım ben senle gir kanıma (2) kararı ver artık beklemeden gel yazık vazgeçersen bu sevdadan eğer ne kadar çok aradım sonunda yakaladım...
  3. Harun Kolçak - Değiştim

Harun Kolçak - Değiştim

Değiştim malesef değiştim Benide kayırmadı yordu hayat Gün oldu dövüştüm, gün oldu seviştim Bir tek ana evindeymiş rahat Yok eski cesaretimden eser Geçti benden Olayların içinde değil dışındayım Seyirciyim ne hayatlar geçer önümden Bilmiyorum aslında kaç yaşındayım Ne gecem belli ne gündüzüm dünya durdu Hep aynı mahallede geçiyor rüyalarım Beni ayrılık değil Acı söz can evimden vurdu Ama...
  4. Çamur-Hara

Çamur-Hara

Dize geldim anladımki bu alem budur Yazamadım sevdiğime beş altı satır Neyse dedim ve duruldum tutuldum aşka Hem üzüldüm hemde üzdüm susaydım keşke Duman oldu o halimden eser kalmadı Aşkım ziyanım gülüm baharım Meyhanelerde sakiler derman olmadı Çok istedim olsun diye sensiz olmadı Bana yine gül yüzünle gel tek sözünle gel Gözüm yolda gönlüm sende kaldığı anda gel Yana yana yaz oldu kışım...
  5. Hz Harun Kıssası

Hz Harun Kıssası

Hz Harun Kıssası var mı sitenizde? Yoksa konusunu açarmısınız lütfen eğer konuyu açarsanız bana msj atın

Sayfayı Paylaş