gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

haram ile helal

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: haram ile helal

emeğine sağlık canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

katılımın için saol canım

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik canim benim,,,,

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: haram ile helal

emeğine sağlık

haram ile helal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Helal - haram

Helal - haram

Helal, yeryüzü nimetlerinin temiz ve hoş olanlarına; her türlü yararlı iş ve faydalı düşünceye; sayılamaz nimete ve insanı esenliğe götüren tavır ve davranışlara, Haram, Allahu Teala'nın ve O'nun Rasülünün (s.a.v.) koyduğu sınırlara; pis ve zararlı nimettlere; zararlı iş ve faydasız düşüncelere; insanı helake götüren tavır ve davranışlara, Helal kazandığını görmek inançsızın imana gelmesine,...
  2. Haram ve helal

Haram ve helal

haram ve helal Gencin birisi Kâbe'de hep, "Ey dogrularin yardimcisi olan Allahim, ey haramdan sakinanlarin yardimcisi olan Allahim, sana hamdü sena ederim" diye dua eder. Bu durum herkesin dikkatini çeker. Birisi, (Neden hep ayni duayi yapiyorsun, baska bir sey bilmiyor musun?) der. O da anlatir: -7-8 sene önce yine Kâbe'de iken içi altin dolu bir torba buldum. Tam 1000 altin...
  3. Helal ve haram olan yiyecekler

Helal ve haram olan yiyecekler

haram olan deniz ürünleri haram olan yiyecekler helal markalar helal olmayan markalar Türk toplumu olarak farklı kültür ve mezhepleri barındırsakta bazen ortak olan bızı kurallar ve tabular vardır bunlardan yiyeceklerle ilgili konulara değinmek istiyorum Diyanetin yayınlamış olduğu bazı yiyecek ve içecekleri haram olarak açıklamada bulunmuş konuyla ilgili haberin detayına geçiyorum...
  4. Kadına helal ve haram olan bazı durumlar

Kadına helal ve haram olan bazı durumlar

Allah Resûlü Efendimiz bir hadîslerinde : "Çocuklarınıza yedi yaşında namazı emredin; on yaşında kılmazlarsa onları namaz için dövün ve yataklarını ayırın" buyurur. (Ebû Dâvud, salât 26; Müsned N/180,187) Yataklarının yedi yaşında ayrılmasını isteyen hadîsler de vardır. Âlimler bunların hepsini bir arada değerlendirerek, çocukların yataklarını yedi yaşına geldiklerinde ayırmak güzel...
  5. Haram !!!

Haram !!!

Merhaba hanimlar. SIkintili bir dönemdeyim dertlesmem paylasmam lazim. Esim bi süredir bana borsadan bahsediyodu. O kadar cok karsi ciktim tavrimi belli ettim asla dedim ama dinlemedi. Bugün bi miktar birikimimizi borsaya yatircagina söyledi. Lopoca diye bi yerden hisse alacagini söyledi. Artik yoruldum hic bsy demedim ve internette arastirmaya basladim. Borsa degil bi oyun cikti bu dedigi...

Sayfayı Paylaş