gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haramiler - Camdan Küre

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Eski bir şehrin ilk ışığında Puslu sokak lambasının altında Düşler tarlasına yolculuk

Yalnızlık camdan bir küre
    Kürede düşten pencere
    Uzatsam elini sana sevgiyle

Büyüsü aşkın dudaklarda
    Sokaklar bomboş o anda
    Düşlerim ve ben başbaşa

Haramiler - Camdan Küre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haramiler biyografisi

haramiler biyografisi

1960 lı yıllardaki ilk Haramiler grubunun kurucu üyesi Uğur Dikmen in de destek vermesiyle yine Haramiler adında bir grup genç üyeler tarafından 1991 yılında Eskişehir de kurulur. İlk Haramiler grubu gibi Anadolu Rock tarzında müzik yapmaktadırlar. İlk albümleri Alın Yazısı 1998 de Ada Müzik etiketiyle çıktı. Albümün en ilgi gören parçası olan Mavi Duvar a video klip çekildi. Drama Köprüsü,...
  2. küre

küre

Okunan Rüya Tabiri : Küre Yuvarlak cisimler kaypak insanlara, tedbirsiz işlere delalet eder.Ender bulunan ve ele geçmeyen şeydir.
  3. Haramiler - Yaşamak

Haramiler - Yaşamak

Bir nehir gibi yorgun Umarsız yol almaktır yaşamak dedikleri Hırçın rüzgarlar beni sürüklerken meçhule Yalanlarla hüzünlerle savrulmak bu nehirde Bil ki acılar örseler yüreği Karanlık gece değil yaşamın ta kendi Korkar ellerim tutmaz ellerini Sanma umutsuzdur kaçar bu deli Rüzgara inat ve yaşamak Umutla bir başına
  4. Haramiler - Kara Toprak

Haramiler - Kara Toprak

Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum Benim sadık yarim kara topraktır
  5. kür

kür

tüy azaltma kürünü ağda yaptıktan sonramı uygulamamız gerekiyor!

Sayfayı Paylaş