gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

harbi sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

harbi sözler 25 tane harbi söz 25 söz laf dalaşı sözleri sözler facebook zar atmam şansa inanmam orTada bi şans warsa onuda ben yaratırım. Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz .
    SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..
    mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerín varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

KUMSALI KAYBETMEYE CESARET ETMEDİKÇE İNSAN YENİ DENİZLER KEŞFEDEMEZ
    $aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz istanbullu oLmAmlz
    LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!
    TuTamicaM SözLer VerMem ßaSiT kişiLerLe MEvZuu yaPMAm ßaZı ŞyLri AsLa AfeTmem Ağır GeLiYoSa ßu SzLer FiRar SerßesT ÜsTeLeMem
    KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr ... HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› ... Ve O BeNi ÇaĞıRıYor
    EzAnLa BaSLaR SeLa iLe BiTeR İsTeYeNe DeĞiL ALAYINA GİDER
    biz doluyu bosa vuranlardanız her ne kadar cilalı tas üstünde dans etmesini bilmesekte her karakolda ismimiz her cezaevinde resmimiz her meyhanede masamız her dostlarımızda façamız her bu sitedeki gardaslarımızdada argomuz vardır

2. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz..

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    $aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz istanbullu oLmAmlz

Süper yaa bayıldım bunaaa... bir istanbullu olarak:)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Bu sözü bizim burda asfalta yazmış serseri bebeler :D okudugumda çok gülmüştüm.. Yazan cocukları biliyorum yazdıkları ilee kendilerinin alakası yoktu.. Ay konu ile alakası yok ama okuyunca aklıma geldi ve yorum yazmak istedim :D

Anılarımı canlandırdıgın için sağol cnm..

harbi sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harbi kızlar bu size

Harbi kızlar bu size

harbi kız nickleri kral fm harbi kız resimleri sözleri kral fm kızın resmi bunun dısında kalan kızlar bı işe yaramaz varsa tabi harbi kız dediğin... 1.Harbi kız omlet ve makarna disinda yemek pisirmeyi bilir. 2.Harbi kız gobek atmayi iyi becerir, iyi becerdigini inkar etmez, ama gobek atarken masanin uzerine de cikmaz 3.Harbi kız makyajsiz sokaga cikmaz, cikarsa da erkeklere gorunmez...
  2. Şok Karar! Harbi Geyik Harbi Komik!

Şok Karar! Harbi Geyik Harbi Komik!

Geçtiğimiz gün oynanan fenerbahçe-beşiktaş basketbol karşılaşmasında hakemden şok karar.İşte resimde gördüğünüz pozisyonda fenerbahçeli oyuncuya kırmızı kart,beşiktaşa ise penaltı verdi.maç sonunda hakemin açıklamalarına göre''ben aslında futbol hakemiyim.Arkadaş reahatsızlanınca onun yerine geldim.''dedi. __________________
  3. harbi sözler...!

harbi sözler...!

harbi sözler 2011 harbi sozler 2011 ♥ ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...! ♥ $ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..! ♥ Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN! ♥ îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ? ♥ µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz...
  4. Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden

Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden

aklımın ayrı yok, bir gidip bir geliyor çabuk ver kararını adam elden gidiyor çabuk ver kararını hasan elden gidiyor seviyorum harbiden, dokundurma inceden daha çok var sabaha, geliversen erkenden seviyorum harbiden, dokundurma inceden daha çok var sabaha, geliversen erkenden çektiğim acıları faiziyle ödedim, senin gibi inatçı ben ömrümde görmedim senin gibi inatçı ben ömrümde görmedim...
  5. Harbi kız kimdir??

Harbi kız kimdir??

Melekler aranızda kral fm dinleyenler varsa duymuştur harbi kız adını bende onun hayatıyla ilgili bazı bilgileri kim kimdir bölümünde sizinle paylaşmak istedim. Ticaret meslek lisesi mezunu, ailenin tek çocuğu ve sadece olduğu gibi görünmeyi seven biriyim. Ailemle gezmek, bilmediğim yerleri görmek benim için hayattaki en önemli şey... . İstanbul Gaziosmanpaşa doğumluyum. Ticaret meslek...

Sayfayı Paylaş