gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

harbi sözler...!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

harbi sözler 2011 harbi sozler 2011 ♥ ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!
    ♥ $ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

♥ Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

♥ îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

♥ µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

♥ YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

♥ ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

♥ BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

♥ Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

♥ SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

♥ Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

harbi sözler...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harbi kızlar bu size

Harbi kızlar bu size

harbi kız nickleri kral fm harbi kız resimleri sözleri kral fm kızın resmi bunun dısında kalan kızlar bı işe yaramaz varsa tabi harbi kız dediğin... 1.Harbi kız omlet ve makarna disinda yemek pisirmeyi bilir. 2.Harbi kız gobek atmayi iyi becerir, iyi becerdigini inkar etmez, ama gobek atarken masanin uzerine de cikmaz 3.Harbi kız makyajsiz sokaga cikmaz, cikarsa da erkeklere gorunmez...
  2. Şok Karar! Harbi Geyik Harbi Komik!

Şok Karar! Harbi Geyik Harbi Komik!

Geçtiğimiz gün oynanan fenerbahçe-beşiktaş basketbol karşılaşmasında hakemden şok karar.İşte resimde gördüğünüz pozisyonda fenerbahçeli oyuncuya kırmızı kart,beşiktaşa ise penaltı verdi.maç sonunda hakemin açıklamalarına göre''ben aslında futbol hakemiyim.Arkadaş reahatsızlanınca onun yerine geldim.''dedi. __________________
  3. Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden

Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden

aklımın ayrı yok, bir gidip bir geliyor çabuk ver kararını adam elden gidiyor çabuk ver kararını hasan elden gidiyor seviyorum harbiden, dokundurma inceden daha çok var sabaha, geliversen erkenden seviyorum harbiden, dokundurma inceden daha çok var sabaha, geliversen erkenden çektiğim acıları faiziyle ödedim, senin gibi inatçı ben ömrümde görmedim senin gibi inatçı ben ömrümde görmedim...
  4. harbi sözler

harbi sözler

harbi sözler 25 tane harbi söz 25 söz laf dalaşı sözleri sözler facebook zar atmam şansa inanmam orTada bi şans warsa onuda ben yaratırım. Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider.. mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên...
  5. Harbi kız kimdir??

Harbi kız kimdir??

Melekler aranızda kral fm dinleyenler varsa duymuştur harbi kız adını bende onun hayatıyla ilgili bazı bilgileri kim kimdir bölümünde sizinle paylaşmak istedim. Ticaret meslek lisesi mezunu, ailenin tek çocuğu ve sadece olduğu gibi görünmeyi seven biriyim. Ailemle gezmek, bilmediğim yerleri görmek benim için hayattaki en önemli şey... . İstanbul Gaziosmanpaşa doğumluyum. Ticaret meslek...

Sayfayı Paylaş