gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hareketli 4 boyutlu ultrason bebek görüntüleri

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

4 boyutlu ultrason görüntüleri 4 boyutlu ultrason fiyatları fiyatları ankara ankara 2010 Artık 4 boyutlu ultrason sayesinde bebeğinizin her hareketini çok net bir şekilde görmeniz ve izlemeniz mümkün nasıl mı ? 4 boyutlu ultrason cihazıyla anne karnındaki bebeğin görüntüsü vesikalık resim gibi alınabiliyor. Sadece resimle kalmayıp, bebeğin o an neler yaptığı da gözlenebiliyor.

Parmağını emen, esneyen, esnerken ağzını kapatan, ayak parmağını emmeye çalışan, gülümseyen, diğer ikizinin başını okşayan bebeklerini görebilmek, ailelere büyük keyif veriyor.

Resmi gören anne baba bebeğin kime benzediği konusunda yorum bile yapabilir. Annenin o andaki heyecanının görülmeye değer olduğunu belirten Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı Jin. Op. Dr. Lale Zeynep Kanmaz, bebeğin doğduktan sonraki fotoğrafları ile anne karnındaki fotoğrafları karşılaştırıldığında olayın manevi değerinin daha da iyi anlaşıldığını söylüyor.

Bebeğinizin arşivini yapın

4 boyutlu ultrason ile bebeği izlemenin dışında isteğe bağlı CD’ye kayıt alınıp daha sonra izlenmesi, saklanarak ileride bebeğe izlettirilmesi de mümkün. Bu teknolojinin daha önceki 3 boyutlu ultrasonlardan farkı, bebeği ve hareketlerini anında görebilmeyi ve bunu CD’ye kaydederek hoş anı olarak saklanmasını sağlamasıdır.
    Sağlığı hakkında ipuçları veriyor

Annenin bebeğini doğmadan görebilmesi dışında, ‘4 Boyutlu Ultrason’ yardımıyla dudak damak yarığı, spina bifida, parmak anomalisi gibi anormalliklerin daha net tespiti de mümkün. Cihazın diğer bir fonksiyonu da dopler ölçüm yapabilmesi. Bu sayede de gelişme geriliği, hipertansiyon, çoğul gebelikler, gün geçmesi gibi yüksek riskli gebelikler sağlıklı bir şekilde izlenebiliyor.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Harika bir şey bu yaaa :)
    Eğer bir gün anne adayı olursam bebeğimi böyle görmeyi çok isterim.

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ben küçük kızımda bunu yaptım hemde cd ye kaydettirdim harika oluyor doğana kadar kızımı izledim ordan saklıyorum şimdi büyüdüğünde ona vericem mikemmelllllll bir hatıraaaa :uhu:

Hareketli 4 boyutlu ultrason bebek görüntüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Karnında Bebeğin Gelişimi ve Ultrason Görüntüleri

Anne Karnında Bebeğin Gelişimi ve Ultrason Görüntüleri

33 haftalık bebek görüntüsü 6 haftalık bebek görüntüsü 5 22 bebeğin ultrason görüntüleri 22 İlk canlı taslağı ana rahmine düştükten sonra yaklaşık 40 hafta boyunca burada barınacak, beslenecek ve korunacaktır. Bu uzun süre boyunca gelişimini tamamlayarak, yeni dünyaya uyum sağlayabilecek hale gelecektir.Kırk hafta içinde neler olduğunu merak mı ediyorsunuz..? Bu kısa yazı ile size bu konuda...
  2. Bebeğinizin 4d ultrason  (4 boyutlu) görüntüleri

Bebeğinizin 4d ultrason (4 boyutlu) görüntüleri

4d ultrason görüntüleri 4d ultrason mekanlar...
  3. 3 boyutlu ultrason  görüntüleri ne şirin şeyler ya

3 boyutlu ultrason görüntüleri ne şirin şeyler ya

3 boyutlu şeyler 3 boyutlu ultrason fiyatları 4 ultrason fiyatları üçüz gebelik görüntüsü üç cok şirinler ya
  4. Gebelikte 1- 4  hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 1- 4 hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelik bölümümüzden sizlere hamilelikle ilgili tüm bilgileri vermeye devam ediyoruz. Hamilelik sürecindeki 1. hafta görüntüleri ve gelişme süreci, bebeğin ultrasonda nasıl göründüğü ve bebeğin gelişimi ile ilgili ibilgiler vereceğiz sizlere. En son adet gördükten sonra hamilemiyim sorularınızı attığınıza göre artık bebeğiniz bir aylık oldu yani rahme yerleşeli tam dört hafta oldu. Ama şöyle...
  5. Gebelikte 4.hafta  bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 4.hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Bebeğiniz şimdiden kafası, ağzı, temel olarak beyni ve kalbi olan küçük bir varlık olarak gözüküyor. Şu an da bebeğiniz haşhaş tohumu boyutunda ve yaklaşık 1 mm.'dir. Hücreler, bebeğiniz bu haftanın sonunda plesanta gelişince besin ve oksijen alabilsin diye annenin vücudunda rahime doğru kanın süzülmesi için boşluklar yaratır. Bu hafta minik bebeğiniz rahimde ve plesantada büyümeye başlar....

Sayfayı Paylaş