gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hareketli şarkılarıyla hayranlaranı coşturan Sandal'ın tişörtü dikkat çekti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Mustafa Sandal, baba olduktan sonra ikinci konserini Rumelihisarı'nda verdi. Hareketli şarkılarıyla hayranlaranı coşturan Sandal'ın tişörtü dikkat çekti '08.08.08 Yaman Sandal' baskılı tişörtüyle şarkılarını seslendiren Sandal'ı eşi Emina Hanım da ön sıradan izledi. Hayranlarının 'Musti Baba' tezahüratları üzerine Sandal, ' Müslüm Baba vardı. Şimdi Musti Baba var' diyerek espri yaptı.

Hareketli şarkılarıyla hayranlaranı coşturan Sandal'ın tişörtü dikkat çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ozan DoĞulu Gecelerde İlgİnÇ İmajiyla Dİkkat Çektİ!

Ozan DoĞulu Gecelerde İlgİnÇ İmajiyla Dİkkat Çektİ!

ozan doğulu bebek ÜNLÜ SANATÇI KENAN DOĞULU’NUN MÜZİSYEN KARDEŞİ OZAN DOĞULU GECELERDE İLGİNÇ İMAJIYLA DİKKAT ÇEKTİ!.. OZAN’IN YENİ İMAJI BİR TIK ÖTEDE!.. Ünlü sanatçı Kenan Doğulu'nun müzisyen kardeşi Ozan Doğulu, gecelerde yeni imajıyla dikkat çekti. Ozan, sarıya boyattığı saçlarıyla gece kulübü çıkışı objektiflere yakalandı....
  2. Güçlü Soydemir - Hareketli Şarkı

Güçlü Soydemir - Hareketli Şarkı

İçimden bin defa ağlamak geldi Hasret rüzgarları çok erken esti Günlerim şimid çok slov geçiyor Terk ettiğin delikanlı çok sigara içiyor Müslüm gürses gibi oldum be canım Ben hareketli şarkı söyleyemiyorum Sevgin bitti yüreğimde hissetmiyorum Sana karşı hiç bir şey beslemiyorum Nasıl ihanet ettin o tertemiz aşkıma Beni cümle aleme rezil ettin tek başına Senden sonra canım Ben hareketli şarkı...
  3. Bayan koruma dikkat çekti!

Bayan koruma dikkat çekti!

başbakanın bayan koruması bayan koruma korumalar başbakanın korumaları kadın korumaları KIZIL SAÇLI KADIN KORUMA, KIRMIZI OJELERİ VE SİVRİ TOPUKLU AYAKKABILARIYLA OBJEKTİFLERİN İLGİ ODAĞI OLDU. Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, dün Başbakan Tayyip Erdoğan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Orgeneral Başbuğ’un ziyareti sırasında kadın koruması dikkat çekti. Kızıl saçlı kadın koruma,...
  4. Duvarlarınız dikkat çeksin.

Duvarlarınız dikkat çeksin.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Mustafa Sandal'dan Teşekkürler Anne Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal'dan Teşekkürler Anne Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkısı Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkı Sözleri Son günlerde rol aldıkları reklam filmiyle evlerimize konuk olan Mustafa Sandal Emina Sandal çifti bildiğiniz gibi evliler ve iki de oğulları bulunuyor. Bu sayfamızda Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkısı ile sizlerleyiz.. Sakın unuttum sanma sen bi tanesin Dile getirmedim ancak dünya bilsin...

Sayfayı Paylaş