gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

harem dizisinin oyuncusu başak sayan az daha arkadaşı tarafından haşlanıyormuş :)

Konu, 'Magazin' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler demekki alt tabaka üst tabaka fark etmiyor maganda her yerde her şekilde aynı özellikleri taşıyor size başak sayan ın röportajından kısa bir kesit aktaracağım hakikaten çok ilginç geldi..
    "Hayatımda hiç şiddet görmedim. Bir evlenme teklifi aldım. Üstelik arkadaşım olan birisinden. Yani ilişkimiz yok. Çok da iyi tanıdığım birisi. Böyle bir şey olamayacağını anlatmak istedim. Yüzüme kahveyi fırlattı, tabaklar bardaklar havada uçuştu. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. 'Hayır' deyince cinnet getirdi. Hayatımın en büyük şokuydu ve bunu 10 gün önce yaşadım.

Bir restoranda yaptı bunu ve rezil olduk. Şunu anladım o an. Algılayamıyordum daha önce. Kadın boşanmak ister, adam gider öldürür. Çok saçma geliyordu bana. Ben bunun nasıl olduğunu kendi gözlerimle gördüm. Bu insan okumuş, kültürlü ve yurt dışında eğitim almış. İnsanın yapısıyla alakalı. Çıldırdığını görünce çantamı aldım, gideceğimi anlayınca kaynar kahveyi yüzüme fırlattı. Kafamı çevirmesem yüzüm yanacaktı. Garsonlar araya girdi ben 'Polis çağırın' diye bağrıyordum".

harem dizisinin oyuncusu başak sayan az daha arkadaşı tarafından haşlanıyormuş :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşım başak

arkadaşım başak

Arkadaş olarak başak Başak'lar yaklaşılması kolay olmayan insanlardır. Çok arkadaşları olduğunu söyleyebilirler; fakat bir başkası bunları tanıdık olarak nitelendirebilir. Başak burcunda doğanlar için gerçek arkadaşlığın derinliğini ve duygusal ilişkilerini anlamak kolay olmaz. Daha çok entelektüel arkadaşlar edinirler; ilişkinin onlarca anlamı olması gerekir. Kişisel bağlantıları...
  2. Başak Sayan hafıza kaybı yaşıyor.

Başak Sayan hafıza kaybı yaşıyor.

ŞEHİR HAYATI AKLINI BAŞINDAN ALDI Aslında düşünecek olursak, büyük şehirlerde yaşayan bizler gerek işlerin sıkıntısından gerekse kalabalık yerlerde yaşıyor olmamızdan bazen bu durumla karşılaşırız. Ne diyeceğimizi düşünür dururuz :) YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN CEYDA'SI ZOR DURUMDA... Yaprak Dökümü dizisinde Ceyda karakterini canlandıran oyuncu Başak Sayan, kısa süreli hafıza kayıpları yaşadığını...
  3. Arkadaş olarak başak

Arkadaş olarak başak

Başak'lar yaklaşılması kolay olmayan insanlardır. Çok arkadaşları olduğunu söyleyebilirler; fakat bir başkası bunları tanıdık olarak nitelendirebilir. Başak burcunda doğanlar için gerçek arkadaşlığın derinliğini ve duygusal ilişkilerini anlamak kolay olmaz. Daha çok entelektüel arkadaşlar edinirler; ilişkinin onlarca anlamı olması gerekir. Kişisel bağlantıları genellikle esneklikten yoksundur....
  4. Başak Sayan kimdir

Başak Sayan kimdir

başak sayan kimdir başak sayan kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri "Geniş Zamanlar" ve "Yaprak Dökümü" adlı dizilerden tanıdığımız başarılı oyuncu Başak Sayan hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Başak Sayan, (d. 17 Haziran 1977, Ankara), Sinema ve dizi oyuncusu. Marmara Üniversitesi, Ekonomi bölümü'nden mezun olan...
  5. Beyaz Artık "Yalan Dünya" Dizisinde Daha Az Rol Alacak!

Beyaz Artık "Yalan Dünya" Dizisinde Daha Az Rol Alacak!

yalan dünya dizisi, yalan dünya beyazıt öztürk, yalan dünya beyaz Sevgili melekler, sevilen komedi dizisi "Yalan Dünya"a birtakım köklü değişikliklere gidiliyor. Güneş'in verdiği habere göre bu değişikliklerin, daha çok AB Sosyoekonomik Statüdeki seyircilerin büyük ilgi gösterdiği diziyi artık Total seyirci grubunun da izlediği bir yapıma dönüştürme planları olduğu belirtildi. Buna...

Sayfayı Paylaş