gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

harem pantolon trendi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

harem pantolonlar harem pantolon

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: harem pantolon trendi
    ayy ben giymim giyenede mani olmim :D ama yakışana da yakışıyor..

harem pantolon trendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 pantolon trendi

2010 pantolon trendi

2010 pantolon 2010 pantolon trendleri 2010 Sezonunda bahar-yaz aylarında moda olan pantolonlara göz attım bugün. Bu yaz bizi dar modeller bekliyor. 2010 Baharı ve yazında dar paçalı, kesimi dar, streç ve vücuda yapışan modeller moda olacak. Bununla birlikte mavi pantolonlar her zamanki revaçta ve her zaman kot pantolon en önde.. Kot pantolon alırken buna dikkat edin diyorum. Dar kesim, mavi ve...
  2. Dizel harem pantolon modelleri

Dizel harem pantolon modelleri

harem pantolon modelleri zara şalvar modelleri zara pantolon Dizel markası bildiğimiz şalvar pantolonlara otantik bir görünüm vererek karşımıza yepyeni tasarımlar çıkardı.Adına harem pantolon denilen bu tasarımlar oldukça folklorik bir görüntü sergiliyor.Penyeden jeans kumaşa kadar her kumaşta harem pantolon modellerini görmemiz mümkün.Sizlere Dizel in bu yepyeni tasarımlarından seçmiş olduğum...
  3. 2011 Trendi Etek Pantolon Modası

2011 Trendi Etek Pantolon Modası

etekli pantolon 2011 pantolon modası etek modelleri 2011 etek yaz modası Son zamanların modaları arasında yer alan etek pantolonlar 2011 yazındada trendler arasında yer alacağa benziyor.Çiçekli desenleriyle oldukça şık duran bu modeller yazınıza renk katacak.Uzun boylulara daha çok yakışacağını düşünerekten ben geri çekiliyorum:D:DBeğenenlerine iyi günlerde giymeleri dileğiyle...
  4. 2011 Harem Pantolon Modelleri

2011 Harem Pantolon Modelleri

pantolon modelleri harem pantolon modelleri harem 2011 [B]Spor ve şık giyimi bir arada bulmak isteyen rahatlığına düşkün bayanlar için son derece kullanışlı olan harem pantolon modellerini sizler için paylaşıyorum.
  5. Senenin trendi bol paça pantolon kombinleri

Senenin trendi bol paça pantolon kombinleri

Moda dünyası zaman zaman nostaljiden esinlenerek bir dönem oldukça trend olan ve moda dünyasına damgasını vuran parçaları tekrar gündeme getirerek yeni versiyonlar halin de tasarlayarak piyasaya sürüyorlar. Bunlardan biri de bol paça pantolon modelleri oluyor... Bir süre önce bol paça pantolon modelleri giyim dünyasın da yerini alarak farklı renk ve modelleri ile bayanlara sunulmuştu. Yüksek...

Sayfayı Paylaş