gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Harf Bombaları

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Şehrin üzerine düşen harf ve sayı bombalarını yok edin, şehri kurtarın. Bu oyunu oynarken klavyede iyi olup olmadığınızı da anlayabilirsiniz. Bombaların üzerindeki harfleri veya sayırları klavyenizde tuşlayarak bombaları patlatıyorsunuz. İyi eğlenceler!

[flash]http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0[/flash]

Harf Bombaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ismail Yk - Bomba Bomba

Ismail Yk - Bomba Bomba

Hmm varmı olan vücudu 90 60 90 hop - Kafam attı bak yine Akıl mi kalır bu yerde Internetteyim çetteyim Yazışıyorum bak biriyle Onu hiç görememiştim Birden webcam'ini açtı Bana bir hareket yaptı şok a sexy tenini oynatıyor A cicileri amanın konuşuyor Diskomastık vücudu tam 90 60 90 Amanim sımsıcacık o belini sarsam - - Bir güzel bekler burda O dudaklar,bal yanaklar Girde bir bak daha neleri...
  2. harf

harf

Görülen harfe çok dikkat etmek gereklidir. Harfler ile birlikte görülen şeylere de çok dikkat etmek gerekir ve yorumunu bunlara göre yapmak lazımdır.
  3. Bomba bomba yarışmalarrrr

Bomba bomba yarışmalarrrr

MERHABA MAGAZİN SEVERLER Uzun süren bir aradan sonra tekrar sizlerleyim.Bu haftaki konumuz hepinizinde takip ettiği bilindik yarışmalar. Geçen ay M.M yetkililerinden olan patrişkamızın düzenlediği dekarasyon yarışmasında ASİMELEK adlı ünlümüz birinci sırayı güle oynaya kazanmıştı İŞTEEEEE GECEN AYIN ŞAMPİYONU ASİMELEĞİN GÖRÜNTÜLERİ Bakın nasılda sırıtıyor :D:D BUDA ŞAMPİYONLUK...
  4. harf inkılabı

harf inkılabı

islami açıdan harf inkılabının önemi nedir?

Sayfayı Paylaş