gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

harflerin değişimi:D

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

hrafelirn yrei(ilginç):D
    Bir Ignliiz üvnsertsinede Ypalin Arşaitramya Gröe,

Kleimleirn Hrfalreinn Hnagni Sridaa Yzalidkilrai ömneli Dğliimiş

öenlmi Oaln Brinci Ve Snonucnu Hrfain Yrnide Olmsaimyiş.

Ardakai Hfraliren Srisai Kriaişk Oslada Ouknyuorumş.

çnükü Kleimlrei Hraf Hraf Dğeil Bri Btüün Oalark Oykuorumuşz.

Bakin Nasil Düzgün Okudunuz.İlginç Değil Mi?

harflerin değişimi:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harfler...

Harfler...

C-->D B-->S A-->L G-->S F-->F E-->M D-->?
  2. Arapça Harfler

Arapça Harfler

arapca harfler arapca elif rüyada arapça harfler görmek arapça elif harfi rüyada yazı görmek ا = elif ب = be ت = te ث = (se) (peltek harftir) ج = cim ح = hâ خ = (hı) (Türkçe'de olmayan bir harftir.boğazdan çıkarılır.) د = dal ذ = (zel) (peltek harftir.) ر = ra ز = ze (keskin bir harftir) س = sin ش = şın ص = sad ض = dad ط = tı ظ = zı ع = ayn غ = ğayn ف = fe ق = (gaf) ك =...
  3. Evli erkeğin günden güne değişimi :D

Evli erkeğin günden güne değişimi :D

6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki, seni seviyorum 6. yıl: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim 6. hafta: Askım, ben geldim 6. ay: Selam! 6. yıl: Annen ne yemek yapmış? 6. hafta: Zahmet etme, ben açarım 6. ay: Ben açayım mi kapıyı? 6. yıl: Yahu şu kapıya baksanıza! 6. hafta: Sevgilim, Ayşe telefonda 6. ay: Seni arıyorlar 6. yıl: Telefoooon! 6. hafta: Zor bir çocukluk...
  4. Kanal D 'nin Dizilerini Yayın Günleri Değişti !

Kanal D 'nin Dizilerini Yayın Günleri Değişti !

Bu konu; Kanal D 'nin Dizilerini Yayın Günleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kanallar zaman zaman programlarının yayn günleri ve yayın saatlerinde değişiklikler yapabiliyorlar. Diğer kanalalrın programlarının yayın günü ve saatlerinini önemli olduğu bu düzenlemelerden birini de Kanal D yaptı. Yeni yapılan düzenlemelere göre Kanal D dizilerinin yeni yayın günleri ve...

Sayfayı Paylaş