gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

harflerin toplamı doğru galiba

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: harflerin toplamı doğru galiba

bunu biliorum canım ;)

harflerin toplamı doğru galiba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harfler...

Harfler...

C-->D B-->S A-->L G-->S F-->F E-->M D-->?
  2. Toplamda

Toplamda

Toplamda ; bunu okurken sonunu cok merak ederek ookudum.. Okudum ama sonundada sok olum.. Alla Allaa dedirtcek bir durm... Gülsekmi ağlasak mı belli değil... Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde...
  3. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  4. O Ses Türkiye Galibi Hasan Doğru Kimdir, İşte Biyografisi!

O Ses Türkiye Galibi Hasan Doğru Kimdir, İşte Biyografisi!

hasan doğru kimdir, o ses türkiye hasan, o ses türkiye 2014 birincisi Sevgili melekler, dün gece final bölümünü izlediğimiz O Ses Türkiye yarışmasının birincisi Hasan Doğru oldu. Gökhan Özoğuz'un takımında yer alan Hasan, finalde yine Gökhan'ın takımından Abdullah Civliz ile karşı karşıya geldi. Halk oylaması sonucunda birinci olan Hasan Doğru 2014 O Ses şampiyonu oldu. İşte Hasan kimdir...

Sayfayı Paylaş