gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Haribo Sana Bayılıyorummmm

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Haribo nun üreticilerine sesleniyorum.. Teşekkür ederim sizlere:D:D

Bayılıyorum ya hergün illa yiyeceğim çok güzel :D:D Tam atıştırmalık :D

Sevimli Ayıcık Seni :D:D:D

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    şeker olmadan asla jeliboncuyum bendeee :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Defne-Keskin

Defne-Keskin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haribonun icinde Domuz jelatini var,eger üzerinde helal food yazmiyorsa.Türkiyede hangisi satiliyor bilmiyorum eger bu konuda hassassaniz.Selamlar

Haribo Sana Bayılıyorummmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Gülben Ergen - Sana Sana

Gülben Ergen - Sana Sana

Seni istiyorum çılgınlar gibi seni seni Arzularım nehir gibi, Yanıyor bak her yanım Baştan tırnağa kadar sırılsıklam Seni istiyorum Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Sana sana, sana sana, sana sana İhtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar...
  3. suskunum sana

suskunum sana

Hangi şiire başlasam suskunum sana Dağ göğsünde bir kaya diliyle suskun Güneşte kavrulan bir kum tanesi Çatlayan dudaklarım oluyor her gece Yağmura suskun yaşamaya suskun Haykırabilsem Belki bir nehir köpürebilir sesimde Silinebilir kuraklığın bütün izleri Upuzun çöller vadileşebilir içimde Hangi güzelliği özlesem suskunum sana Yürek boşluğunda bir of kadar suskun Özlüyorum seni...
  4. Sevdama Sana...

Sevdama Sana...

SEN ... HAYATLA YÜZLESMEM ; SEN ... INSANLARLA HESAPLASMAMSIN ! SEN ... EN GÜZEL YANILGIM ; SEN ... EN MASUM GÜNAHIMSIN ! SEN ... HIÇ VAZ GEÇMEDIGIM ... HIÇ VAZ GEÇMEYECEGIM ; SEVDAMSIN ! SEN ... O , HEP SÖYLEMEK ISTEDIGIM , O , HIÇ SÖYLEYEMEDIGIM , O , KIM BILIR ? BELKIDE HIÇ BIR ZAMAN VE ASLA SÖYLEYEMEYECEGIM ; S A R K I M S I N ...! Sana koşuyorum sanma gözümün nuru Bu bir...
  5. Sana Dair

Sana Dair

'' Hüzünler Toprak Rengine Bürününce Sevdalar Dize Gelir '' mi acaba (: Sevgiye ve sevdaya dair bir aşk yazısını sizlerle paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz... / Notaları SevdayaDair Hüzünlü BirŞarkıdan Geçiyorum Şimdi / Monoton Bir Hayatın Rengarenk Yamacında Dirsek Çürüttüm Düşlerimin Satır Aralarında Gelincik Çiçeklerine Akar Gözyaşlarım Hüzünler Toprak Rengine Bürününce...

Sayfayı Paylaş