gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Harika 2 bebek pançosu

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

panço bebe çocuk panço modelleri bebek pançoları bebek pançosu modelleri ve yapılışı
    Çok güzeller ben bayıldım bunlara bebeğim olsa 1.modeli kesinlikle hiç düşünmez örer veya ördürürdüm.:D

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ikisde birbrnden güzel eridim resmn:) emeğine sağık...

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
  4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    [​IMG]bu bence harıka otesi

5. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bizedee öğretinnnnnnnnnnnn

6. berra'nın annesi

berra'nın annesi Forum Okuru

bekarken görüp beğenip pc ye kaydetmiştim bu modeli...hamileyken kızım olacağını öğrendiğimde annemle ördürttük bu modeli hatta gördüğüm fotoğraftaki ören bayanı arayıp bulduk.....içimde kalmadı yani....

öyle beğenerek giydirdim ki kızıma bu takıma....yolda görenler çevirip modeli incelediler....gören görmeyen soruyordu...sen geçenlerde kızına bi panço giydirmişsin neymiş o falan diye...:)

gerçekten çok şeker....örün ördürtün giydirin cici kızlarınıza..:)

Harika 2 bebek pançosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 genc (harika bir  hikaye)

2 genc (harika bir hikaye)

Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başrdılar. İkisi de her sabah otobüse bindikleri semtte oturmuyorlardı...
  2. Harika bebekler

Harika bebekler

Baby Qeen burdan
  3. Bebeklere Harika Ciciler

Bebeklere Harika Ciciler

model:1 2 ve üzeri siparişlerde gönderim ücretsizdir fiyat 15 tl
  4. Harika bebek hırkası

Harika bebek hırkası

yakadan başlamalı bebek hırkası anlatımlı açıklamalı yakadan başlamalı bebek yelekleri hırkası kolay anlatımlı omuzdan yelekleri başlama Harika bir hırka modeli melişlerim bebeğiniz için çok tatlı ve çok güzel hemen örmeye başlayın :) Kullanılan İplikler: Vizon, Kullanılan Renkler: 263 (2 Yumak) Yaş Grubu: 0-1 Örgü Şekli: 2/2 Lastik Ek gerekli Malzemeler: 6 adet tahta düğme Mevsim...
  5. Bebek bekleyenlere harika bebek odaları

Bebek bekleyenlere harika bebek odaları

bebek odaları italyan bebek odaları odasi fransa Bebeğinizin doğmasını beklerken onun için kurduğunuz hayaller bitmez. Hayatınıza girecek yeni küçücük bir insan için kurulan hayaller dünyadaki en güzel hayallerdir.Onun giysilerini,oyuncaklarını ve ona daha neler alabileceğinizi düşünür durursunuz.Ama bunları koymak için ona bir oda gereklidir.İşte bu devrede size bu birbirirnden kaliteli ve...

Sayfayı Paylaş