gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Harika ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Hepsi Birbirinden güzel ayakkabılar ,bakmaya degerler

Harika ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. renkli ve topuklu harika ayakkabılar

renkli ve topuklu harika ayakkabılar

cici topuklu ayakkabılar Çok cici, çok şık, rengarenk topuklu ayakkabılar bu yaza damgasını vuracak.sizce de çok harika değiler mi?
  3. victoria's scret harika ayakkabılar

victoria's scret harika ayakkabılar

en güzel tasarımların sahibi v.s'den çok şık ayakkabılar sizler için meleklerimm:):)
  4. Pembe Sevenler İçin Harika Ayakkabılar

Pembe Sevenler İçin Harika Ayakkabılar

pembe ayakkabılar pembe topuklu topuklu ayakkabı modelleri ayakkabı ayakkabılar Biz bayanların vazgeçilmez renkleri vardır bunlardan biriside pembe, şeker gibi bir renk olmasının yanında kıyafetlere ayrı bir güzellik katıyor. Sadece kıyafetler de değil tabiki ayakkabılar da çok şık ve zarif görünüyor.Eğer sizde ben pembeyi çok seviyorum tam benim rengim diyorsanız bu ayakkabılar tam size...
  5. Civic Duty'den Yırtılmaz Kağıt Ayakkabılar Bunlar Harika !

Civic Duty'den Yırtılmaz Kağıt Ayakkabılar Bunlar Harika !

civic duty civic duty ayakkabı Sevgili melekler, şimdi sizlerle paylaşacağımız ayakkabı modelleri çevreye son derece duyarlı ve zararsız. Çünkü kağıttan yapılmış ! İnanılacak gibi değil ama gerçekten yırtılmaz kağıt ayakkabılar bu makalemizin konusu. :) Civic Duty adlı firma tamamı geri dönüşebilen yırtılmaz kağıttan ayakkabı üreterek muhteşem bir projaya imza atmış. Ve bu ayakkabılar artık...

Sayfayı Paylaş