gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Harika Baharlık,yazlık örgü modelleri için tıklayın tam yerindesiniz

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

yazlık örgü modelleri Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi,baharlık,yazlık örgü bluz modelleri arıyorsanız tam yerindesiniz.Bu modelleri görmeden sakın es geçmeyin derim.Çünkü modellerin hepsi birbirinden şık ve hepsi sizler için... [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Harika Baharlık,yazlık örgü modelleri için tıklayın tam yerindesiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baharlık örgü modeller

baharlık örgü modeller

uzmantv örgü uzman tv örgü baharlık modelleri uzmantv saç modelleri uzman tv
  2. kızlar için harika örgü modeller

kızlar için harika örgü modeller

kız çocukları için örgü modelleri kızlar için örgüler harika örgü modelleri kızlar 10 yaş
  3. Küçük kızlar için baharlık yazlık elbiseler

Küçük kızlar için baharlık yazlık elbiseler

Küçük kızınızında sizin kadar şık olmaya hakkı var :) Şirinliklerine şirinlik katacak birbirinden çıtı pıtı küçük kızlar için elbiselerle onlarında modayı takip edeceği gibi modeller çocukların hareketlerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış. Eğer şu an yanınızda kızınızla birlikte modellere bakıyorsanız ben buradan anne ben bunu istiyorum diyen sesini sanki duyar gibiyim:)
  4. Baharlık örgü modelleri

Baharlık örgü modelleri

baharlık örgü modelleri baharlık örgüler Bahar geldi havalar ısınmaya başlasada bu sizi yanıltmasın kızlar havalara kanıp birden açılmaya başlarsak maazallah yatağa düşeriz benim gibi:DBaharın serin havalarında giyebileceğiniz örgü baharlık modelleri sizlere tanıtmak istiyorum
  5. Yaz akşamları için harika örgü modeller

Yaz akşamları için harika örgü modeller

Harikamı harika yaza hazırlık süper örgü modelleri sizler için arkadaşlar.Bahar geçmeden,yaz gelmeden hazırlıklara başlayın.Yaz mevsiminin en keyifli saatleri akşamları sahil kenarında olsa gerek.Ama yazda olsa sahil kenarı yine bir nebze serin olabilir.İşte tam bu anda, yapacağınız bu modellerden birinin devreye girmesi gerekebilir.O yüzden hem yaz mevsimi, hemde tatiliniz için...

Sayfayı Paylaş