gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

harika battaniye sıcacık

Konu, 'Battaniye Modelleri' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

kim derdiki bu iplerden battaniye örülür diye ama yapınca oluyormuş birde sıcacık

harika battaniye sıcacık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumuşak battaniye..

Yumuşak battaniye..

yumuşak battaniye peluş battaniye modelleri oğlumu yaklaşık 20 ay emzirdim..baya zor ayırdım..emzirmeden ayrılınca gece baya agladı..babası teselli etti..sonra uyusun diye bir küçük köpeği vardı ve onu çok severdi bende ona sarılıp uyumasını söyledim..o köpekle baya bi haşır neşir oldu..artık her yere gittiğimizde yanımıza onu alıyorduk hatta isim bile koymuştuk..pafii..pafiyi çok...
  2. Battaniye

Battaniye

Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini, sıhhatinizin iyi olacağına işarettir. Kirli yorgan veya battaniye çevrenizde sizi çekemiyenler var demektir. Yırtık battaniye veya yorgan, bilmeden yerine getiremediğiniz bir sözünüzden dolayı bir sevdiğinize çok zarar geleceğine işarettir. Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini,...
  3. Kollu battaniye

Kollu battaniye

KOLLU BATTANİYE Artık battaniyelerin kolları var! Evde battaniye keyfi yapmak için en güzel yer herhalde televizyon kanepenizdir. Tabii oturacağınız yer sıcaksa... Ne yazık ki bugünlerde evi yeterince ısıtmak, neredeyse Richie Rich kadar zengin olmakla aynı şey demek. Neyse ki birileri soğuk kış günleri için kollu bir bataniye düşünmüş ve battaniye tarihinde yeni bir devrim başlatmış.
  4. Harika Örgü Battaniye Modeli

Harika Örgü Battaniye Modeli

örgü battaniye modeli el örgüsü battaniye örgü battaniye Kışın bu soğuk günlerinde şöyle sarınıp oturacağınız bir battaniye örmek ister misiniz melekler ? :) Eğer cevabınız evetse, size vereceğimiz el örgüsü battaniye modelini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Şimdi varsa ipiniz hemen başlayabilirsiniz :tik: Malzeme Kalın spor yün (NAKO-Süper-lambs), aşağıdaki renklerin her birinden 300 gr:...

Sayfayı Paylaş