gebe
  1. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28

Harika bir cilt serumu

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında melegimsin tarafından paylaşıldı.

Selam sevgili meleklerim ...Arkadsm bana numunelik 4 bes paket ((estee lauder advanced night repair)) yuz serumu verdi al dene dedi.Bende guzelce yuzumu temizleyip yuzume kullandim.iki gun sonra yuzumde canlilik gordum .inanilmaz bisey bana oyle geldi arkdsm sana bu serum iyi gelmis dedi netten arastirdim baktim cok guzel bi serummus megerse.. cilti onariyor lekeleri gideriyormus.Ve erken yasta baslanmasi daha iyimis,ve Cok pahali bi serum estee lauder nigh kullananlar varmi aranizda .. Siz menmusunz paylasirmisinz luften ..:buba:

Harika bir cilt serumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şişe Serum

Bir Şişe Serum

İhtiyar doktor beyaz uzun gömleğini ilikleyerek doğruldu, sigarasını söndürdü. Loş çadırın kat kat perdeli kapısını kaldırdı. Çukura batmış uzun kirpikli gözleriyle etrafına bakındı. Dışarıda kolları kırmızı beyaz işaretli askerlerin taşıdığı boş sedyeler süratle uzaklaşıyor, üzerlerinde kırmızı aylı beyaz bayrakların sallandığı geniş çadırların önünde öteye beriye gidip gelen doktorlar...
  2. bir harika !!!!!!!!

bir harika !!!!!!!!

Civatadan başka neler yapılabilir ? alıntı
  3. Harika Bir Yazı!‏

Harika Bir Yazı!‏

müthiş yazılar Kadın Olmak!... Bir kadın çocuktur aslında... Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını... Ama hiç bir kadın çocuk muamelesi görmek istemez. Söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister.Yani...
  4. Bir Seri filimi Aliens vs. Predator: Requiem

Bir Seri filimi Aliens vs. Predator: Requiem

Aliens vs. Predator: Requiem Filmi Bilgi ve Yorumlar Aliens vs. Predator: Requiem iki seri filmin birleştirilmesi ile oluşan yeni bir seri filmi. Filmin ilkinde birleşmeyi tam olarak belirtememişlerdi ve ıssız bir yerde geçmesi nedeni ile pek zevk veren bir yapıt olmamıştı fakat serinin ikinci filmi gerçekten gayet güzel. Serinin ilk filminde belirtildiği gibi predatorun içine...
  5. Harika bir şal modeli...

Harika bir şal modeli...

Modeliyle göz boyuyan bu şal modeli hem şık hemde zarif.Yapanında ellerine sağlık gerçekten çok zevkli bir model olmuş.Hemde klasik deil diğerlerinden farklı..

Sayfayı Paylaş