gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Harika bir gelin olmak için altın kurallar

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Evlenecek her genç kız harika bir düğün ve o düğünün unutulmaz gelini olmak ister. Her genç kızın hayalidir harika bir gelin olmak .İşte güzel bir gelin olmak için sizlerle altın değerindeki bu 8 kuralı paylaşmak istedim arkadaşlar.İşte harika bir gelin olmanın 8 altın kuralı.

[FONT=verdana,geneva]1. Doğal olun.
    Yüzünüze sadece nemlendiri sürün. Pahalı gelinliğinizin üstünde ruj ya da fondöten lekesi bırakmayı istemezsiniz.

2. Bir çift topuklu ayakkabı bulundurun.
    Alışveriş için rahat ayakkabılara ihtiyacınız olacak ama gelinliğinizle denemek için bir çift topuklu ayakkabıyı da yanınıza almayı ihmal etmeyin. Böylece düğün gününde nasıl görüneceğinizi gelinliği denediğinizde görebilirsiniz.

3. Arkadaşlarınıza danışın.
    Kendi başınıza karar vermeniz bazen zor olabilir. İşte tam bu esnada yanınızdaki arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak. Onlardan dürüst olmalarını ve denediğiniz her elbise için olumlu ya da olmusuz size bir fikir vermelerini isteyin.

4. Bir defter tutun.
    Alışveriş sırasında denediğiniz sayısız gelinliği, mağaza isimlerini, deneyip de beğendiğiniz modeli sonradan unutmamak için mutlaka bir deftere not alın.

5. Dans!
    Mağazada gelinlik denedikten sonra içinde rahat edip etmediğinizi kontrol edin. Seçtiğiniz gelinlik düğününüzde dans etmenize engel olacak kadar dar ya da yırtmaçlı olmamalı. Düğün sizin düğününüz! Siz de herkes gibi dans edebilmelisiniz.

6. Aydınlatmaları kontrol edin.
    Mağazadaki ışıklarla gelinliğiniz çok farklı görünebilir. Güneş ışığına çıktığınızda gelinliğinizin aynı şekilde güzel ve bembeyaz görünmesine dikkat edin. Işıkların oyununa gelmeyin.

7. Fotoğraflar
    Düğün günleri binlerce fotoğrafınızın çekileceği günlerdir. Bu yüzden fotoğraflarda nasıl görüneceğinizi de hayal etmeye çalışın ve gelinlik seçiminizi buna göre yapın.

8.Vücudunuzu kabullenin.
    Çok beğendiğiniz bir gelinliğin içine girebilmek için birkaç günlük ölümcül diyetlere kesinlikle başvurmayın. Size uygun olan bir gelinliği tercih edin, ancak yine de stres gibi nedenlerden dolayı da 1-2 kilo kaybınız olursa da düğün günü gelinliğinize yapılacak küçük ayarlamalarla gününüzü kurtarmanız mümkün.
    [/FONT]

Harika bir gelin olmak için altın kurallar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kusursuz bir gelin olmak için!

kusursuz bir gelin olmak için!

Bir masal gelini gibi görünmek için kendinize önceden özel bir bakım uygulamanız gerekir. İşte bu bakım programı.. Fazla kilolar Düğün günü, gelinliğinizle güzel görünebilmek için önce fazla kilolarınızı atmaya çalışın. Kusursuz olabilmeniz için once kendinizi güzel bulmanız gerekiyor. Nikah gününüzden 2 ay önce kendinizi düzenli bir rejime sokun. Sebze meyve ağırlıklı rejim sizin fazla...
  2. Güzel Bir Gelin Olmak İçin Öneriler

Güzel Bir Gelin Olmak İçin Öneriler

aysira gelinlik modelleri 2011 Sevgili gelin adayları düğün günü kusursuz görünmek peri masallarındaki gibi bir gelin olmak için hazırlıklara aylar önceden başlamanız gerekmekte... Şimdi sizler güzel bir gelin olmak için 20 önemli ipucu :tik: 6 Ay Önce 1) Güzel bir cilde sahip olun: Cilt problemleriniz varsa bunlardan kurtulmalısınız. Sivilce güneş lekeleri kırışıklıklar. Bir cilt...
  3. Kusursuz bir gelin olmak için güzellik püfleri

Kusursuz bir gelin olmak için güzellik püfleri

Bilindiği üzere, gelin makyajı biraz abartılı saçlar ise yılın modası olan modelden yana tercih edilir ve böylede uygun görülür. Zira bu kadar abartıya aslında gerek yok Melek'lerim. Güzel bir gelin olabilmek için, sadeliği ve size yakışanı tercih etmeniz ve işin sırrını bilerek güzelliğin püflerini bilmeniz yeterli :) Nasıl mı; buyrun buyrun işin sırrını içerde paylaştık Melek'ler:))))...
  4. Modern bir ev için 4 altın kural

Modern bir ev için 4 altın kural

Modern ev dekorasyonu Modern ev dekore etmek için Ben vintage, country tarzı ev dekorasyonlarını sevmiyorum. Benim evim modern olacak. Bir gün ielrde bahçeli bir kır evim olursa orası için country tarzı düşünebilirim orası ayrı:) Siz de benim gibi modern bir ev dekorasyonu istiyorsanız modern ev dekorasyonu için önerileri mutlaka okuyum meleklerim. Salonunuza enerji katmak...
  5. Bakımlı Bir Cilt İçin Altın Kurallar

Bakımlı Bir Cilt İçin Altın Kurallar

Bu sayfa; Bakımlı Bir Cilt İçin 10 Altın Kural konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her kadın pürüzsüz, yumuşak, bebeksi bir cilt ister. Tabi ki bir bebeğinki kadar olamaz cildimiz ama sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak da hayal değil. Yediğimiz gıdalar ve uyguladığımız bakımlarla taze bir cilt sahibi olmak mümkün. Bunun için unutmamanız gereken altın kuralları...

Sayfayı Paylaş