gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Harika bir oturma köşesi bayıldım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bahçe dekorasyonu Bahçe oturma grubu örneği
    böyle bir dekoratif oturma grubunda oturup sevdiklerimle sohbet etmeyi çok isterdim meleklerim. Bahçe mobilyalarını bile solda sıfır bırakacak bir tasarım harikası olmuş bence. Ben çok beğendim meleklerim ya siz?

2. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    gel seninle orda iki lafın belini kıralım:)

Harika bir oturma köşesi bayıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şirin oturma köşesi

Şirin oturma köşesi

Oturma köşesi dekorasyonu Berjer modeli Bu şirin berjer modelini çok beğendim. Tabi bu berjer tek olsaydı pek güzel olacağını sanmıyorum. Önemli olan hepsiyle uyumu sağlamak. Turkuaz-beyaz renk uyumu bu oturma köşesine çok yakışmış meleklerim :).
  2. Prenseslere laik oturma köşesi

Prenseslere laik oturma köşesi

Antre dekorasyonu Oturma köşesi dekorasyonu Son zamanlarda gördüğüm en güzel dekorasyon örneği bence meleklerim. Bu oturma köşesi dekorasyonunu genç odasına ya da antre dekorasyonunuza uygulayabilir, bu hoş görünümü sizde elde edebilirsiniz.
  3. Bahçede dantellerle süslenmiş oturma köşesi

Bahçede dantellerle süslenmiş oturma köşesi

bahçe oturma alanı bahçe dekorasyonu Bahçe dekorasyonunda canlılık kazandırmak içn bahçe oturma köşesi dekore edilebilir.
  4. Alfemo’dan Harika Oturma Grupları

Alfemo’dan Harika Oturma Grupları

Alfemo oturma grupları alfemo oturma grubu modelleri alfemo oturma grubu takımları Oturma grubunuzun zamanı dolmak üzere ise yeni bir takım bakınıyorsanız Alfemo mağazalarına uğramanızı tavsiye ederim. Tabii mağazaya uğramadan önce örnekleri burada inceleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz. Hepsi birbirinden çekici ve şık oturma gruplarına hayran kalacağınız bariz ortada diyebilirim....

Sayfayı Paylaş