gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Harika Büyük Kolyeler 2012 Takı Trendleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

takı modelleri 2012 takı modası büyük kolyeler

Yapımında kullanılan malzeme ne olursa kıyafetle uyum sağladığı sürece büyük kolyeler çok hoş görünüyor melekler :) Ancak büyük kolyeleri kullanmanın da bazı püf noktaları var. Kolyenizle hareketlendireceğiniz elbiseniz tek renk, düz ,abartısız bir elbise olmalı ki kolye öne çıksın. Özellikle düz siyah elbiselerle kullanılan renkli iri kolyeler çok güzel görünür. Spor bir şıklık için ise beyaz tshirt ve kot üstüne büyük kolye kullanabilirsiniz. Tabi şunu da hatırlatmakta fayda var, uzun boyunlu kadınlarda iri kolyeler daha iyi duruyor :tik:

Harika Büyük Kolyeler 2012 Takı Trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harika taşlı kolye modelleri

Harika taşlı kolye modelleri

Bu harika taşlı kolye modelleri siz melekler için takın boynunuzun güzelliği ortaya çıksın... Harikalar dimi:? bencede süperlerrrr...:)
  2. 2012 Takı Modası Büyük Kolyeler

2012 Takı Modası Büyük Kolyeler

2012 takı modasi büyük kolyeler kolye modelleri Bu sene takılarda, özellikle de kolyelerde irilik hakim melekler :) Her türlü kıyafetinizle kombinleyebileceğiniz, renklilerliyle spor , daha sadeleriyle ağır bir şıklık yaşayabileceğiniz büyük kolyeler 2012 yılında vitrinlerde olacak. İşte sizler için seçtiğimiz 2012 büyük kolye modelleri..
  3. 2012 Yaz Takı Modası  trendlerini paylaşır mısınız?

2012 Yaz Takı Modası trendlerini paylaşır mısınız?

Merhaba kızlar ben takı takmayı çok seven biriyim takıların kıyafete bambaşka ayrıcalık ve şıklık kattığına inanıyorum etrafımda ki şık giyinenlerinde takı modellerine dikkat ederim:) sizden de bu yılın yani 2012 Yaz Takı Modası trendlerini paylaşmasını rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş