gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Harika Dantel Bohça Kenarları 2012

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dantel bohça kenarları dantel bohça kenarı modelleri dantel buhça kenarı motifleri

Bilirsiniz adettendir, evlilik arefesinde bir bohça getirip götürme seramonisi yapılır melekler :) İşte karşı tarafa hediyelerin götürüldüğü bu bohçaları, biraz zaman ve emek harcayarak kendiniz yapmak ister misiniz? İşte birbirinden güzel dantel bohça kenarları.. :)

Harika Dantel Bohça Kenarları 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bohça dantelleri

Bohça dantelleri

bohça dantelleri
  2. Harika Dantel Havlu Kenarı Örnekleri 2012 Modelleri

Harika Dantel Havlu Kenarı Örnekleri 2012 Modelleri

dantel havlu kenarı örnekleri 2012 dantel havlu kenarı modelleri dantel havlu kenarları El emeği göz nuru işlemelerimiz her yöre de ayrı ayrı çok meşhurdur melekler :) Özellikle çeyiz hazırlama konusunda her yörenin kendine ait hayli külfetli gelenekleri vardır. Yapılan onlarca çeşit işlemeler, büyükler tarafından ilmek ilmek sabırla dokunur, zamanı geldiğinde gelinlerin kullanılmak üzere...
  3. Dantel bohça kenarları modelleri

Dantel bohça kenarları modelleri

Kızlar sitemizde dantel bohça kenarları modelleri var mı ben bulamadım da yardım lütfn.
  4. 2012 Havlu Kenarı Danteli modelleri

2012 Havlu Kenarı Danteli modelleri

Havlu Kenarı Danteli 2012 2012 Havlu Kenarı Dantel Modelleri Çeyiz sandıkları havlu kenarı danteli omlazsa omlaz değil mi, o halde biz de sizlere ve çeyiz hazırlıkları yapan tüm arkadaşlarımıza yılın en güzel 2012 havlu kenarı danteli modellerini sunuyoruz Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş