gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Harika Düğün Pastaları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

7 katlı düğün pastaları 7 katlı düğün pastası pastası fiyatları Pastasız düğün olmaz yani değil mi kızlar:D
    Konuma geçmeden önce yine çocukluğuma inip sizlere ordan bir örnekle başlamak istiyorum çocukken gittiğimiz düğünlerde en heyecanla beklediğimiz an pasta ve gazoz dağıtımıydı.Bize de versinler diye dağıtan kişinin gözünün içine bakar dururduk..Bazen bu başarıyla sonuçlanır pastayı alıp gazozu içmenin keyfine vardığımız gibi bazen de ne yazıkki umutlarımız suya düşer dağıtma işi biter ve biz pastasız kalırdık o zaman acayip bir hüzün binerdi şu çocuk yüreğimize:D

Eee yaş ilerledi şimdi genelde dağıtılan pastaları alıp küçük çocuklara verir olduk ne de olsa onların duygularını en iyi anlayan bizlerde çocuk olmadık mı:)

şimdi vereceğim pasta resimlerindeki düğün pastaları pek bizim alışık olduğumuz o 6-7 katlı pasta tarzından değil arkadaşlar.Bunlar genelde ufak bir aile arasında düzenlenen törende dağıtılacak cinsten çünkü kalabalığa zaten asla yetmez..

Ama görünüş olarak gerçekten çok hoş görünüyorlar tatlarını burdan tatmadığım için bilemicem o yüzden fikir sahibi değilim ama eminim görünüşleri kadar kendileride çok lezzetlidir:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ooffffffffff hemde ne harika süperler ya agzım sulandi:D çok güseller ubu çok tatlı yaa [​IMG]

tesekkürler adminim

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

4. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet çocukken düğünlerde pastayı sabırsızlıkla beklerdik :)

Harika Düğün Pastaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düğün pastaları

düğün pastaları

Malum yaz aylarını yaşıyoruz ve birçok kişi aylardır süren düğün hazırlıklarının sonuna gelerek artık yuva kurmak için gün sayıyor. Henüz düğün pastanızı seçemediyseniz sizler için en güzel, romantik düğün pastalarından oluşan görsel örnekleri bu konumuz da paylaşıyoruz. Pasta yapım aşamasın da çiftlere de mutlaka pastanın iç malzemeleri için tavsiye de bulunacaklar ve çiftlerin de isteklerine...
  2. düğün pastaları........

düğün pastaları........

düğün pastaları
  3. arap krallarının düğün pastaları

arap krallarının düğün pastaları

arap düğünleri arab düğünleri arap pastalari kralları arab düğünü Ülkenin en lüks otellerinde düğün yapan gösteriş meraklısı ünlü arap kralları şaşalı tören düzenleyebilmek için oluk gibi para harcıyor. Bu kralların orta sınıf bir düğünlerinin masrafları 20 milyon dolara yaklaşırken sadece düğün pastası için 1 milyon doları gözden çıkartıyor. Arap krallarının düğünlerine özel pastalar...

Sayfayı Paylaş