Harika Gitarlar

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Harika Gitarlar
pembe gitar gitar eşliğinde söylenen şarkılar gitarla söylenen şarkılar gitarla parçalar şarkıları dinle
Müziksiz bir hayat düşünemiyorum.Müziğin bir çok çeşidi var.Pop,rock,rap,hip-hop,slow,arabesk,klasik vs..daha sayamadığım bir çok türde müzik var.Ama ben en çok rap ve hip-hop müzikleri severim.Tarzım bu.Ama yeri geldiğinde beğendiğim ve dinlediğim; pop,slow hatta ve hatta arabesk müzik bile oluyor.

Rock müzik denilince aklınıza eminim ilk olarak kafa sallamak gelir.:DAma benim aklıma hemen elektro gitar geliyor.Gitar eşliğinde söylenen her müziği dinlerim.Müzik aleti olarak da başta gitar,keman ve piyanoya bayılıyorum.Ama gitarın yeri bambaşka.

İşte benim gibi gitar seven ve tutkunu olan meleklere özel birbirinden harika gitarlar sunacağım.Gitar almak isteyen veya gitarını değiştirmek isteyenlere tavsiyemdir.Aslında bende çalmayı bilsem hemen alırım:DYada alayım ben bir tane kendi kendime çalmayı öğreneyim:D:D:D

gitarlar1-2490.jpg

Cıvıl cıvıl ya genç kızlar babanızdan gitar isterseniz bu model ve renk tam sizlik diyorum:ehi:

gitarlar2-2538.jpg

gitarlar3-9950.jpg

Bu renkte bir gitarım olsun istemezdim:DÇünkü hiçde hoş görünmüyor:DDaha iç açıcı olmalı.Yukardaki pembeler gibi.

gitarlar4-2439.jpg

Siyah bir gitarım olsun isterdimm:uhu:

gitarlar5-6284.jpg

Farkettiniz mi bilmiyorum ama artık gitarlar tahta rengi değil.Artık hemen hemen her rengini bulmanız mümkün.Ama benim önüme bütün renklerden getirseler de ben yine de siyah gitarı tercih edirdim:D

Tey tey tey ki ne tey tey, yahu sen zaten çenesizsin meçhul, düşünsene onu " çalmayı bilmediğin iğrenç sesli görüntüsü güzel bir gatarla birleştirdiğini " :puha:

Tamam darkım ayırttırırım bir tane:D:Dçalaşırız karşılıklı:D:D:D

Aşk olsun sadminim:seker: bi kerem benim sesim çok güzel:seker: ikinci kerem ben çalarsam siz gitar çalmayı bırakırsınız:D:D:D:D

Tamam darkım ayırttırırım bir tane:D:Dçalaşırız karşılıklı:D:D:D

Aşk olsun sadminim:seker: bi kerem benim sesim çok güzel:seker: ikinci kerem ben çalarsam siz gitar çalmayı bırakırsınız:D:D:D:D

walla bu ikincikerem lafı zaten beni öldürdü :D süper ya bundan sora bende kullancam :) hahaha

ikincisi ise bi gitarım olsunda ne renk olursa olsun:) yani hiç fark yapmaz ..

Geri