gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

harika kahvaltı mönüsü fikirleri

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

kahvaltı için yardım!!! kahvalti tarifleri kahvaltı tarifleri kahvaltılık soslar kahvaltı sofrası kahvalti sofrasi
    arkadaşlar; hergün aynı kahvaltıyı hazırlamaktan bıkkınlık geldi.ne kadar değişik olsada illa başa dönüyorum ve bundan çok sıkıldım.bildiğiniz ve uyguladığınız kahvaltı tarifleri varsa burada paylaşıp bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ben başlayayım canım ben hergun farklı yaparım genelde mesela gunlere bölersek pazartesi kuymak ve yanında kahvaltılık ne gerekiosa haşlanmış yumurta vs salı kızartma yaparım hamurum olur dondurucuda mayalı onu çıkarır kızartırım biraz yanına gene kahvaltılıklar . çarşamda krep yaparım hem sarmasını peynirli hem sadesi .perşembe menemen yaparım cuma sadviç yada tost yaparım yanında bol yeşillik bu arada kahvaltımda yeşilliklerim olacak murtlaka . cumartesi patetesi küğp küp doğrarım kızartırım kenara alırım sonrada salçayı kavururum biraz domates kavururm varsa az yeşil biber yoksa önemli değil patatesi koyar bi karıştırırı tuzunu ayarlşar baharatını atar 2 yumurta kırarım üstüne : pazar gunude eşim evde o ne isterse o olur:D genelde demin anlattığım patates ve kuymaktan ister:D

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Özel konuklarınız için ve hafta sonları ailenize sürpriz yapıp keyifli kahvaltılar yapmak için tek düze kahvaltı hazırlamaktan usandıysanız işte size harika kahvaltı mönüsü fikirleri !

Bir kahvaltı masasında ne olmalı, çayın eşiliğinde kahvaltı masasında neler bulunmalı ve lezzetli bir kahvaltı yapmak için masaya neler koymalıyız ?
    Zeytin, peynir, reçel, bal-tereyağ, çokokrem, yumurta ve salata dışında kahvaltı masasında özel olarak :

Menemen,
    Peynirli ya da patatesli gözleme,
    Sıcacık ev yapımı poğaçalar,
    Kıyamalı ya da peynirli kolay fırında tepsi börekleri,
    Ekmek üstü çemen,
    Fırında pişmiş hafif ama lezzetli sigara börekleri,
    Baharatlı biberli naneli ve hafif sulandırılmış ekmek üstü salça soslar,
    Zeytinğaına kekik-pul biber katarak hazırlanmış kahvaltı sosları,
    Biber, kabak, patlıcan ya da patates kızartmaları, bunların üzerine sarmısaklı domates sosu hazırlayıp dökebilirsiniz. Çok lezzetli bir kahvaltı yemeği oluyor.
    Bakın bu fotoğraf size fikir verebilecek :

4. ilknurka

ilknurka Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yönetimin notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır..

harika kahvaltı mönüsü fikirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. balkonlarınız için harika fikirler

balkonlarınız için harika fikirler

askılı saksılar harika fikirler balkon askılıkları balkon saksı çiçekleri saksı askılıkları Yaz geldi ve siz hala şehirdesiniz. Üstelik bir bahçeniz bile yok! Üzülmeyin, balkonunuz için hazırladığımız önerilerimizi uygulayın yeter... 1. Bahçe mi, balkon mu? Yazın renklerini taşıyan çiçek desenli iki masa örtüsünden yararlanarak balkonunuzda sıcak bir hava...
  2. Kahvaltı

Kahvaltı

Sabah kahvaltı yapmadan güne başlamak şişmanlığın oluşmasına zemin hazırlar. Doğru beslenmeyi uygulayabilmek için önce alışkanlıklarınızı bırakmanız gerekiyor. Bu alışkanlıklar ya doğumdan itibaren başlayarak çocukluk ve ergenlik dönemlerinde anne, anneanne veya babaannenin birey üzerindeki etkisinden ya da okul hayatı, iş hayatı, reklam sektörünün çok gelişmesinden dolayı görsel etkilerden...
  3. kahvaltı

kahvaltı

l ½ Dilim ekmek l 1 tane katı pişmiş yumurta sarısı (İlk önce sarısının 1/8’ i ile başlanır ve her gün yavaş yavaş arttırılarak devam edilir) veya l 1 Çay kaşığıüzüm pekmezi l 2 çorba kaşığı taze meyve suyu l Tuzu alınmış bir parça beyaz peynir
  4. harika oturma odası tasarım fikirleri

harika oturma odası tasarım fikirleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. 201/2016 Kahvaltı Takımı Modelleriyle Harika Kahvaltı Keyifleri

201/2016 Kahvaltı Takımı Modelleriyle Harika Kahvaltı Keyifleri

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Çoğu kişi kahvaltıyı es geçse de güzel bir kahvaltı her zaman güzel bir güne başlamanın en kolay yoludur bana göre. Bazıları kahvaltıyı sevmez. Bense bayılırım. Harika bir kahvaltıyı hiçbir şeye değişmem diyebilirim. Hele bir de kahvaltıyı bana sevdirecek özenli bir sofra düzeni ve sağlıklı yiyeceklerle donatılmış bir masa kurulursa işte o zaman demeyin...

Sayfayı Paylaş