gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Harika Msn Nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

kalbi kırmaya tek bir söz yeter ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür ne de ömür yeter Beğendiğiniz nicki ctrl+c yapıp msn de nick yazma bölümüne ctrl+v yapmanız yeterli =)

"Yeter, aklından çıkar artık onu" diyor kimileri. "Siz de aklınızla değil de, yüreğinizle sevseydiniz anlardınız beni".

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter".

"Aslındα insαnlαr seni hαyαl kırıklığınα uğrαtmıyor, sαdece sen yαnlış insαnlαrın üzerine hαyαl kuruyorsun".

Sen, bir matematik eşitsizliğinde bilinmeyensin. Anlaşıldı; 'yalnız bırakarak çözeceğim seni'.

Uzaklık Deyip Dert Ettiğin Nedirki Sevgili ! Biz Yaradanı'ı Görmeden Sevmedik Mi ?

İçki Para, Zina Para, Kumar Para.. Namaz Kaç Para Ya? Cennet Ucuz Giden Yok.. Cehennem Pahalı Giden Çok..

Ya Rabbi, Beni Öyle Zengin Etki, "Senden Başka Hiç Bir Şeyim Olmasın..."

Yüzün Gözün Güzel Olsa Ne Fayda ; Çirkin Söz Dolaşıyorsa , Ağzında. . . !

Öyle zengin bir eş istiyorum ki cebinde beş parası bile olmasın yüreğinde ALLAH korkusu çeyizin de de sadece KURANI KERİM olsun.

- Kαlbi kırdıktαn sonrα dilediğin özür, doyduktαn sonrα sofrαyα gelen tuz gibidir; İhtiyαç kalmaz

- Kim demiş 'en büyük aşklar nefretle başlar' diye. "Benim en büyük nefretim; bir aşkla başladı".

Unutma; Bir kalbi kırdıktan sonra özür dilemek fayda sağlamaz. Bil ki; 'Telafisi olmayan şeylerin, izahı gereksizdir.'.

"Giderek terbiyesizleşiyorsan; Hayatın ne mal olduğunu anlıyorsun demektir".

Mevlanaya sormuşlar "sevgili" nasıl olmalı diye...Sevilecek biri olmadığı zamanlarda bile seni sevme...

Bizde dostLuk nedir biLir misin ? Nefesin tükenirse AL bu cαn senin oLsun yoLun sonu uçurumsα 'Dur! iLk αdım Benim oLsun ' ..!

Karnı Açlardan Çok, Kalpleri Açlara Üzülürüm...( Hz.Mevlana )

Unutma; Bir kalbi kırdıktan sonra özür dilemek fayda sağlamaz. Bil ki; 'Telafisi olmayan şeylerin, izahı gereksizdir.'.

'Ağlanacak halimize gülüyoruz' deyip kızıyorlar ! Oda birşeymi ! 'ölünecek halime yaşıyorum' ben...

Kişinin en hayırlısı; ALLAH'ı zikreden bir dil, ona şükreden bir kalp ve imanı doğrultusunda yaşamına yardımcı bir eştir..

Ne yaparsan yap, nasıl yaşarsan yaşa; ama gülebilmek için birini ağlatma ve çıkarların için hiçkimseyi satma".

"Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın, bulunmaz.."

Allαh nerde hαni kαnıtlαsanızα diyen vαrlıklαr ? Şerefsizsiniz ! Hαni şerefiniz nαmusunuz nerde kαnıtlasαnızα.

Bu ülkede gazetelerin 2. sayfasında ünlülerin nasıl yaşadıkları, 3. sayfasında ünsüzlerin nasıl öldükleri yer alır..

"Kırılmış bir bardaktan etrafa saçılmış cam parçasıysam,üstüme basmaya çalışanların ayaklarını kanatmak zorundayım".

"Erkekler güzel kadınları severler; ama kadınlar, sevdiği erkekleri yakışıklı bulurlar."

"Tamam, beni sevmesin; ama hiç kimse ona dokunmasın" .

- Önce sen kapat" diyen sevgilinin suratına "çat" diye kapatacaksın, bak bir daha öyle diyor mu?...;)

Giden geri dönüyorsa sevdiğinden değil! Daha iyisini bulamadığındandır ;)

- Abi anlamadığım tek şey; neden yakışıklı erkekleri çirkin kızlar, güzel kızları yakışıksız çocuklar kapıyo ya.

Aşkın αdresini biliyormusunuz diye sordum.. Amcα bαnα mezαrlığı gösterdi...''Adresi yok evlαdım sonu vαr'' dedi...

"Eskiden 'aşk adamı' aranırdı, şimdilerde adam olsun yeter deniyor".

Sen bαnα herşeyim derdin , ben sαnα birtαnem , şimdi sen herşeyini kαybettin , ben ise , sadece birtαnemi ;)

Şu αn üçüncü bαttαniyeyi örttüm üzerime. Yok αrkαdαş ! Sensiz yine üşüyorum. Artık kαç -kαt- sevdiysem seni ?

Önemli olan yaşamak değildir, başarmak hiç değildir. Önemli olan insan kalmayı bilmektir.

Gitmeden önce düşün; çünkü döndüğünde bulduğunla, giderken bıraktığın asla aynı olmayacak.

Bazen unutmak gerekiyormuş, unutulma pahasına. Çünkü zaman değilmiş gideni geri getiren, aslında zamanmış var olanı götüren.

Gitmekle gidilmiyor ki... Gitmekle gitmiş olamazsın; gönlün kalır, aklın kalır, anıların kalır.

Aramayacaksın kimseyi, olması gerekenler zaten yanında. Ve yanında olmayıp gidenler; ne aklında olmalı ne umrunda..

Aşk : Salıncak Gibidir Ne Kadar İleriye İtsende Mutlaka Geri Dönersin Ne Kadar Çabalasanda Durdugunda Aynı Yerdesin

"Hayatta herşeyini bir kişiye bağlama. Çünkü onu kaybedersen, herşeyini kaybedersin".

Birini sevmek istiyorum; hiç kimseyi sevmediğim gibi, biri sevsin istiyorum beni, hiç sevilmediğim gibi..

Harika Msn Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mSN nİCKLeri!!!;);)

mSN nİCKLeri!!!;);)

hayattan bıktım nickleri bıktım nickleri hayattan hayal kırıklığı bıkmış nickler Hayatımda kan grubumdan başka pozitif bişey yok!!! HaYDi KıRaLıM HaYaLLeRiMiZi, aÇaLıM PenCeReLeRiMiZi! HaYaT gİrSiN iÇeRi...>> Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!! ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... basTım mühRü göRecek gününü xD ---'..FasuLyédén seviLdim hép..0ynadım...
  2. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  3. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  4. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  5. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...

Sayfayı Paylaş