gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Harika Nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

BaZı GüLLer VaR KoKuSu ÇıKMaZ BaZeN aMa BiR GüL VaR Ki KoKuSu SeVGiDeN ReNGi ŞeVKaTTeN... İşTe O SeN! ѕєηιη öмяüη вσуυη¢α уαşαуαмα∂ıqıη αşqı вєη qüηü вιяℓιq уαşıσяυм (CixxBaby_17)

ωαѕgєçισяυм ѕнєη∂єη σℓυяσℓмαz нαℓℓєяιη∂єη ... ѕαηмα üzüℓє¢єğιм ... ѕαηα ιηαт güℓє¢єğιм (CixxBaby_17)

∂ιℓ∂єη ∂єqιℓ göηüℓ уüяєк∂єη ѕєωмєℓι ... нαттα ѕєνιη¢є öℓüмüηє 0ѕєωмєℓι (CixxBaby_17)

Sen Benim İçimde Meleksin Dışımda İse Felaketsin

αятıq уαηѕıη вυ ∂üηунα υмяυм∂α ∂ιιιℓℓ:( (CixxBaby_17)

ωαѕgєç∂ιм ѕєωмє вєηу уєтєяку ѕєη ѕєνмє !!! (CixxBaby_17)

Bende anın kalmasın, bu kalpte yarın öldü zaten
    Ben yarınla yaşayamam ki, fark etmez gelme zaten

nasıl doldurduysan hayatımı warlıqınla bende defalarca yazmak ısterdım adımı defalarca dudaklarımla dudaklarınaa !!

aşkın adı maviydi mavinin adı derindi derin derin bakardı derin gözlerinde mavi anlamlar yatardı

Tédavisi Mümkün OLmayan $izoFrén ß1r A$kty ßénimkisy.
    Hanqi Doktora Gittiysém AyrıLık Yazdı Récétémé
    Vé EkLédi
    Hérqün DüzénLi OLarak ÖLünécék..! (KoNtReoX)

ınsanın ıcınde nır damla bıle umut kalayınca ysanılanlar ıster ıstemez anlamını yıtırıorr !! =((

doğruluk sonsuzluğun güneşiyse ... nasıl olsa doğar (BeTu$)

hayatın en qsl anı herseyden wazqectıqınız zaman sızı hayata baqlayan bırının olduqunu dusunduqunuz andırr !! =) [bıtanesınden bıtanesıne]

yıldıs kaydıında tutulan dilekler gerçek olurmuş.ilk yıldıs kaydığında tüm yıldısların kaymasını,tümyıldıslar kaydığında da sni bna getirmesini dilicemm.

Harika Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÇűЯűк V¡Şηε'den harika nickler..

ÇűЯűк V¡Şηε'den harika nickler..

кιммιş вαηα кαяşı çıкαη ¢єzα кσуυρ єηgєℓ σℓαη göηüℓ ƒєямαη ∂ιηℓємιуσя ναя мı ιнтιяαzı σℓαη !!! ÖŁüм ѕıcáк кáяsıŁıуоя βέиi.! Sáикі έŁvέđà điyέсέģiм siмđi...>> ♥ ...вєη αѕℓα αğℓαмαм ∂єуιρ нєя gє¢є уαтαğα уαттığıη∂α αкℓıηα σ gєℓιρ gözüη∂єη ιкι ∂αмℓα уαş ѕüzüℓüуσяѕα єğєя υтαηçℓα ιşтє σ zαмαη αşıкѕıη ∂ємєктιя...♥ єℓєşтιямє вєηι вєgєη∂ıуѕєη тαктıя єт.. нσşυηα gιтмιуσмυуυм кαƒαηα тαкмα...
  2. Kapak Nickler.. Harika..

Kapak Nickler.. Harika..

facebook kapak sözler kapak sözler facebook nickler en nickler en uмaяıм вєєηiяSiηiz Kapak Nickler, Msn Kapak Nickleri GİTME RUHUM SEN YOKKEN HİCRAN DÜŞER BU ŞEHRE Sen benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın... GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek BiZe YaKı$ıR Gelme bana canın...
  3. Harika imza + nickler

Harika imza + nickler

imza nickler imza nickleri harika nickler 2010 harika oyun nickleri İmzalık süper nickler MeLekLer ağLamaz dersiN AğLadıM../.. SöyLemiştim; Ben meLek değiLim. Dαğınığıм ben ' Ruhu .. Beynii.. Mekαnıı.. Heryeri dαğınık..Öyle biriyiм.. Öylesine yαşıyoruм.. Öylesine.. Öyle..' Ne kaybetmeler buldum ben Bir elim bile kayıp qitti ötekinden Her şehre bir çakıl taşı fırlattım...
  4. NicKLerim...

NicKLerim...

...................
  5. Harika Msn Nickleri

Harika Msn Nickleri

kalbi kırmaya tek bir söz yeter ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür ne de ömür yeter Beğendiğiniz nicki ctrl+c yapıp msn de nick yazma bölümüne ctrl+v yapmanız yeterli =) "Yeter, aklından çıkar artık onu" diyor kimileri. "Siz de aklınızla değil de, yüreğinizle sevseydiniz anlardınız beni". Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir...

Sayfayı Paylaş