gebe
  1. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

harika oje desenleri

Konu, 'Çöplük' kısmında mor menekşe tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bana biraz abartı gelse de kokoş olduğum için yine de bayıldımmm:)

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    güzelllermişş...ama hiçç tarzım değilll cokk abartılı...
    elllerine saglık canım....

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu bu tırnaklar aşırı uzun değil mi...Bana pek bi sevimsiz geldiler...:shootout::shootout::shootout:

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Buna buna buna ben bayıldım amaaa :)

6. imranlının_gülü

imranlının_gülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
harika oje desenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oje desenleri

oje desenleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri de paylaşırsanız çok ama çok sevinirim ben bu yılın oje renklerini ve desenlerini merak ediyorum
  3. 2012 Oje Renk ve Desenleri

2012 Oje Renk ve Desenleri

En Güzel Renkli Oje Modelleri 2012 Oje Renkleri Ve Oje Desenleri Modası Kışın daha çok kırmızılara ve bordolara boyanan tırnaklar yazın gelmesiyle birlikte çiçek açtı melekler :) Evet yanlış okumadınız, kışın koyu renkli ojeleri yerini açık renk ojeler ve birbirinden renkli cıvıl cıvıl oje desenlerine bıraktı. :) Rengarenk bir kişiliğiniz var ise bunu giyiminizde ve aksesuarlarınızda...
  4. Taş desenler harika meleklerim

Taş desenler harika meleklerim

Taş desen modelleri Bahçe yürüyüş alanı Bu modern bahçe yürüyüş alanı çok harika meleklerim. Taş dekorasyonunun üzerine krem rengi büyük taşlar bahçeye hava katmış.Evi ve bahçeyi bütünleyen bahçe dekorasyonu çok harika.
  5. İlginç oje desenleri 2015

İlginç oje desenleri 2015

2015 oje modası,desenli oje nasıl yapılır,oje desenleri 2015,oje model ve yapılışları,oje sürme teknikleri Sevgili melekler,Klasik ojelerinizden sıkıldıysanız şekilde görüldüğü gibi çok şık ve farklı tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş