gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Harika Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Uğur Böceği Örneği Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri
    Son günlerde benim de ev tekstil mağazalarının vitrinlerinde gördüğüm sakallı ipten yapılmış olan uğur böceği paspas modellerini, bu sayfamızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Harika Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

Kızlar az öncede yazmıştım ben şeye karar verdim. Basit olacağını söylediler. Bana sakallı ipten nasıl paspas örülür anlatımlı videolu yada resimli varsa verebilirseniz minnettar kalacağım. Herkese iyi tatiller diliyorum teşekkürler.
  2. Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas

Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas

Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas modelleri arıyorum ben lütfen bana Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas örnekleri resimlerini verin.
  3. Sakallı İpten Paspaslar 2014 Modası

Sakallı İpten Paspaslar 2014 Modası

sakallı ipten paspaslar, sakallı ipten paspas modelleri, sakallı ipten paspas Sevgili melekler, sakallı ipten örülen kazakların, yeleklerin ve şalların ardından mafiretli hanımların ellerinden çıkan sakallı ipten paspaslar hala hanımların gözdesi. Banyolarında ya da odalarında, koridorlarında hazır paspaslardan bıkanlar ve el emeği göz nuru kullanmayı tercih edenler için biçilmiş kaftan olan...
  4. Sakallı İpten Değişik Paspas Modelleri 2014

Sakallı İpten Değişik Paspas Modelleri 2014

sakallı ipten paspaslar, sakallı iple örülmüş paspaslar, 2014 sakallı ipten paspas modelleri Sevgili melekler, maharetli ev kadınlarının yaptığı örgülerden biri son zamanlarda hayli popüler olan sakallı ipten yapılan örgüler. Kazaktan, yeleğe, çantadan kapı süsüne pek çok şeyi sakallı iple ören bayanlar paspaslara da el atmış durumda. Evinin bir köşesine ya da bir sevdiğine el emeği göz nuru...
  5. Sakallı İpten Yapılmış Renkli Paspas Modelleri

Sakallı İpten Yapılmış Renkli Paspas Modelleri

Örgü modelleri arasın da yerini alan ve bayanların büyük ilgi gösterip rağbet ettiği sakallı ipten yapılan paspas modelleri çok amaçlı bir kullanım olanağı sunuyor. Evinizin her odasına rahatlıkla sererek kullanabileceğiniz sakallı ipten paspas modellerini çok severek kullanacaksınız. Bildiğiniz üzere kış bitimi kaldırılan halıların yerine daha ince yazlık kilim yada halı tercih edilir. Hatta...

Sayfayı Paylaş