gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Harika Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Harika Sözler yazabilir misiniz acaba bu sayfaya ama o kadar harika olsun ki büyülesin okuyanları :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Harika Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nicki için harika sözler...

msn nicki için harika sözler...

harika sözler facebook *gerçekler kapalı rüzgarlarla avunur... *uymak yenilmekti senin yasana,yenilgiyi seçtim hayatım kaydı. *hayat alışılır ama unutulmaz... *ne yazık ki her yükselişin bir düşüşü vardır... *sanma serseri sevmez,serseri severse araya kimse giremez... *hayat acımasızdır.çünkü ders vermeden sınav yapar... *sen gülerken yanındakilerde güler.ama ağladığında yalnız...
  2. Kitaplarla İlgili Harika sözler

Kitaplarla İlgili Harika sözler

Kitaplar ile ilgili sözler Kitaplar hakkında güzel sözler Kitaplar Hakkındaki Sözler İnsanların dostu kitaplar, ne kadarda önemlidir. Şimdi kitaplarla alakalı söylenen sözleri vermek istiyorum. Bu sözleri genelde atasözü şeklinde değişik ülkeler ve ünlü düşünürler söylemiş arkadaşlarım. Teodor walker, ruskin, çin atasözü, aziz nesin... Şimdi bu sözler karşınızda :) İyi kitaplar en gerçek...
  3. Kısa Harika Mesajlar Sözler

Kısa Harika Mesajlar Sözler

Harika Mesajlar Kısa Harika Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda harika sözler arayan bütün arkadaşlarımız için en güzel harika sözler ve harika mesajları paylaşıyoruz :) Yedi Ayrı İklimden Yedi Çesit Arı Getirseler Yedi Çesit Arı Yedi Ayrı Çiçeği Dolaşsa Yedi Ayrı Çiçekten Bal Yapsa Senin Kadar Tatlı Olamaz... Ben Seni Dün Sevmedim Çünkü Dün Geride Kaldı, Ben Seni Bugün...
  4. Nazar Konusunda Harika Güzel Sözler

Nazar Konusunda Harika Güzel Sözler

Nazarla İle İlgili Güzel Sözler Güzel Nazarla İlgili Sözler Belki kabul etmek istemeyenler olabilir ama nazar vardır melekler. Eğer nazara hala inanmakta tereddütlü iseniz şimdi sizlerle paylaşacağımız nazar ile ilgili güzel sözler içinde yer alan Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed 'in sözleri size bir cevap olacaktır. :) Cenab-ı hakk ümmetimden yetmişbin kişiyi hesapsızca cennete...
  5. Güzel kısa anlamlı harika sözler

Güzel kısa anlamlı harika sözler

Anlamlı Sözler, Anlamlı Sözler Yeni, Anlamlı Sözler Kısa, Anlamlı Sözler Facebook, Anlamlı Güzler Twitter, Anlamlı Sözler 2013, En Güzel Anlamlı Sözler, Yeni Anlamlı Sözler Her insanın yüreğinin bir yerinde ışık vardır… hem de pırıl pırıl… BuIutIara yükIedim özIemimi; şimşekIerIe çaktırdım sevgimi; YağmurIar yağdırdım gözyaşIarımIa; küçük meIekIer gönderdim seni öpmeye geIdiIermi? Ben asIa...

Sayfayı Paylaş