gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Harika Telefon Kılıflarım var!

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

telefon kılıfı, modelleri, desenleri, çeşitleri , fiyatı ne kadar, çeşitli kılıfları buradan bulabilirsiniz

Bence harika bu kılıflar hem sade hemde al benisi var.. Fiyatları piyasada 5 TL ile 20 Tl arasında değişen bu kılıflardan bir kaç renk sunmak istiyorum sizlere.

SadmiN ve EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    pembeli kılıftan alabilir miyim Belen haaanııımmmm :D:D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hiç abartmıyorum ortaköyde tezgahtan boncuklu parlak telefon kılıfı alıcaktım iphone icin :D kadın bana demezmi 50 tl :D oysa herkes 5-10 liraya buluyo o kılıflardan yıkılmıstım .. :D

Harika Telefon Kılıflarım var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mudo yastık kılıfları bir harika

Mudo yastık kılıfları bir harika

mudo yastık yastık kılıfı çeşitleri yastik kiliflari alıntıdır
  2. Telefon kılıflarında son trend

Telefon kılıflarında son trend

Sevgili melekler, Telefon kadar kullandığım kabı da şık olmalı diyorsanız bunlar tam size göre....:deli::deli:
  3. Örgüden telefon kılıfları çok hoşlar

Örgüden telefon kılıfları çok hoşlar

Bu örgü telefon kılıflarıyla hem telefonlarınız için çok hoş bir kılıf olacak hemde telefonlarınızı herhangi bir darbeye çizilmeye karşı koruma altına almış olacaksınız onlarında korunmaya ihtiyacı var :D
  4. Boncuklu telefon kılıfı yapılışı

Boncuklu telefon kılıfı yapılışı

telefon süsleri nasıl yapılır telefon kılıfı yapılışı süslü kılıfları kılıfı nasıl yapılır telefonun yapılışı Kırmızı boncuklarla yapılmış,Süslümü süslü tığ işi hoş bir telefon kılıfı,telefonlarınız için arkadaşlar.Eğer elinizden geliyorsa yapmanızı tavsiye ederim hem cici,şık bir görünümü var,hemde telefonunuzu dış etkenlerden koruma özelliği.
  5. Swarovski telefon Kılıfları

Swarovski telefon Kılıfları

telefon kılıfları telefon kılıfları taşlı taşlı swarovski kılıfı swarovski kılıfı Taktım ben bugün bu Swarovski taşlara... Birbirinden şık ve Swarovski taşlarla işlenmiş el emeği telefon kılıflarım var hanımmmm gel bak belki sende birtanesini beğenirsin:D

Sayfayı Paylaş