harika tepsi içi örnekleri

esena

Aktif Üye
Üye
harika tepsi içi örnekleri
Dantelli Tepsi İçi Örnekleri ve yapılışları modelleri burada Tepsi içi örnekleri tepsi örtüsü örnekleri içi harika kolay örtüsü

Herşey ama herşey, hayattan aldığımız keyifle alakalı değil mi ? Aynı ürünü evde yeseniz farklı, bir dağ manzaralı yerde yeseniz farklı. Bu arada dağ manzarası dedim de kızlar acayip yerler açılmış kahvaltı salonları. Yahu benim sıpalar bile evde yemedikleri balı kaymağı gidiyorlar dağda kurulan işletmede yiyorlar. Yani demek ki ney miş görsellikte önemliymiş.

Şimdi sizlere gelen misafirler için hazırladığım dantelli örgü çay tepsisi modellerini aynı zamanda kahve ikram ederken de rahatlıkla kullanabilirsiniz harika oluyor gerçekten sizlere bir kaç model sunmak istiyorum.

Bu arada dantel işlemeyi ve bunları yapmayı bilen meleklerimiz var ise lütfen konuya yazsınlar yapılışını çektikleri videoyu ve yaptıklarının resimlerini de konumuza atalım olur mu ?

Çİçek desenli tepsi içi örtüsü örneği.jpg
Dantelli örme tepsi içi örnekleri.jpg
Dantelli tepsi içine bir örnek.jpg
Deryalı günler dantelli tepsi içi.jpg
Kolay dantelli tepsi örneği.jpg
Tepsi içi örneği ile tatlı çalar.jpg
Tepsi örtüsü dantelli kızlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ce: harika tepsi içi örnekleri

Yine ve yine söylüyorum (duymayan kalmayacak) dantelden örgüden hiç mi hiç anlamam, ama güzeller :) Ellerine sağlık canım.

Ce: harika tepsi içi örnekleri

bilgem aslında çok kolay canım yapayacak olan yoktur azmin elinden bişey kurtulmaz

Geri