gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

harikalar mutlaka bakin ve okuyun

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 23 Şubat 2008
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: harikalar mutlaka bakin ve okuyun

çok çok güzel bizlerle paylaştığın için teşekkürler canım.

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: harikalar mutlaka bakin ve okuyun

emeğine sağlık

harikalar mutlaka bakin ve okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yük ve yol <<mutlaka okuyun

yük ve yol <<mutlaka okuyun

Hamallık yaparken, iki nokta önemli... Yük ve yol... Ancak sırtına aldığın yükle istenen mesafeyi asabilirsen, ücret alabiliyorsun. Aksi olursa, sıkıntı çekiyorsun! Bunu düşünüyordum. Yanımdaki hamalla yola cıktık. İhtiyardı... ... Kendinden büyük bir yük almıştı. Benim sırtımda ise birkaç bavul vardı sadece, .........onunkinin çeyreği... Diyordum ki içimden "Çok gitmeden kıvrılırsa...
  2. Hayır ve Şer Hakkında - Mutlaka Bakın

Hayır ve Şer Hakkında - Mutlaka Bakın

hayır ile ilgili sözler hayır ve şer ile ilgili hikayeler ve şer sözler şerle hadisler atasözleri Kula bela gelmez Hak yazmadıkça Hak bela vermez kul azmadıkça... Hak Kulundan intikamı Kul eliyle alır İlmi Hak’kı bilmeyenler,onu Kul yaptı sanır. Cümle Eşya Halık’ındır... Kul eliyle işlenir Emri Bari olmadıkça sanma bir çöp deprenir. Hayır ve şerrin Allahtan geldiğine imanın...
  3. Melek ve Kadın(mutlaka okuyunuz)

Melek ve Kadın(mutlaka okuyunuz)

Melekler mekanının şanına yakışacak bir konu.Kadınlar melektir.Bizim melek olduğumuza inanmayanlar lütfen okuyunuz:):):angel:Bu yazıyı yazanı tebrik ediyor ellerine sağlık diyorum...Meleğiz biz melek.... KADIN:Bir melek gibi sevgi vermek için gönderilmiş dünyaya. Karşılık beklemeden sevmeninfedakarlık yapmanınşefkatin ne demek olduğunu öğretmek için.Bıkmadan anlatmak üzeresabretmek...

Sayfayı Paylaş