gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Harıl harıl kızlarına çeyiz yapan anneler bu boncuk işlemelerine bir bakın

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

boncuk işi yaptıranlar Ben evlendiğim zaman 12-13 yıl önce bunlar yoktu piyasada ve şimdi birkaç yıldır boncuk işi örtüler revaçta en güzel yakışan yerse bence salonlar daha ağır ve daha güzel duruyor...

Çeyizsiz kız evlenmez :D haydi anneler kolları sıvayın iş başına ...

sümbül40 bunu beğendi.
Harıl harıl kızlarına çeyiz yapan anneler bu boncuk işlemelerine bir bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BiR aNNeniN KızıNa NaSihatLaRı

BiR aNNeniN KızıNa NaSihatLaRı

Kızım, Akrabalarından, dost veya arkadaşlarından her kim olursa olsun, ona karşı kocanı övme. Sakın onu şikayet de etme. Aile içinde kalması gereken mahrem veya bildik şeyler de olsa anlatma. Derler ki, “Söyleme sırrını dostuna, dostunun da dostu vardır o da gider söyler dostuna.” Bir ağızdan çıkan söz, sır olmaktan çıkar. Sırrın ucunu ele veren arkasını getiremez. İlla biriyle paylaşman...
  2. Bu Bir Anne Arkadaşlar!!

Bu Bir Anne Arkadaşlar!!

İzmİt Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne başvuran F.S. (21) isimli kadın “Benim karnımda ur var” diyerek muayene olmak istedi. Doktorun kan tahlili ve film çekimi istediği F.S., bir süre sonra hastane laboratuvarının tuvaletine girdi. Burada doğum yapan F.S., bebeğini öldürdükten sonra poşete koyarak çöpe attı. Hastane personeli tarafından olayın fark edilmesi üzerine, Ali Kahya...
  3. Bu Kızın Resmine Bir bak

Bu Kızın Resmine Bir bak

kız resimleri bak araba resmine bak bir resme yapılacak en güzel yorum kız resimlerine araba resmi Bu kızın resmine bir süre bakınca gözlerindeki halkalar büyüyormuş ve bakan intihar ediyormuş Rivayete (uydurulmaya) göre yapan kız çizip intihar etmiş [
  4. Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Meleklerim bu sayfayi cok ilginc buldum. Ve acikcasi cokta Duygulandim sonunda :uhu: Sizinle paylasmak istedim... eee artik sizde rep verirsiniz bana demi :utan: yupis byEFSaNE
  5. Birde Bu Ayakkabıya Bakın...

Birde Bu Ayakkabıya Bakın...

ayakkabı ayakkabı resmi resimleri ayakkabi ayakkabılar ayakkabı modeli, tuhaf, komik, gerçek, en acayip ayakkabı modeli burada bayanlar Hanımlar ayakkabı modellerine bakarken bu sıradışı ve iğrenç ayakkabı modelini buldum ve düşündüm paylaşsmmı diye yok tutamadım kendimi bunu sizinde görmeniz lazım..

Sayfayı Paylaş