gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Haritada Ülkelerin Yerlerini Bulun

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

ülkelerin yerlerini bulma oyunu
    linkte Flash'la hazırlanmış güzel bir Harita Bilmece oyunu var. Solda gösterilen ülkeleri mouse ile sağ taraftaki haritanın üzerine sürükleyin ve doğru yerlerini bulmaya çalışın. İyi eğlenceler,

Haritada Ülkelerin Yerlerini Bulun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nutukta yer alan Haritalar...

Nutukta yer alan Haritalar...

nutukta yer alan konular nutuktaki kişiler nutuktaki konular nutukta önemli yerler yer alan konu başlıkları 14/05/1919'da Osmanlı Ordusunun Konumu Sevr Antlaşmasına göre Osmanlı İmparatorluğunun Parçalanması İnönü muharebelerinde iki tarafın durumu.
  2. 20 ülkeyi bulun

20 ülkeyi bulun

Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları...
  3. Göksel - Hak Yerini Buldu

Göksel - Hak Yerini Buldu

Sen gidersin peşinde gölgen olurum Hissetmezsin düşünde arzun olurum Seni unuttum ben Hak yerini buldu Yeni duruldum ben sana neler oldu Son gülen ben kaybeden sen hak yerini buldu Ben unuttum ne varsa Sende bulduğum sıra Sende kolaysa arzun soluğum iyi bilirsin sen Ok hedefi vurdu Yolumu çizdim ben Sana olan oldu Uykusuz gece sana gün bana doğuyor Dokundu acı dilim zehri sana akıyor Yeni...
  4. Ülkemizin tatil yerleri

Ülkemizin tatil yerleri

sakin tatil mekanları nezih tatil yerleri sakin yerleri beldeleri en Melişlerim yaz geldi çattı tatile nereye gitsek diyorsanız siz fikir olabilecek cennet ülkemizin cennet gibi tatil yerlerinin kısa kısa tanıtımı :tik: Ayvalık ; Ülkemizin sakin cenneti ayvalık , diğer bölgelere göre daha sakin tatilciler bulunuyor. Sadece deniz ve sakinlik için tercih edilen bir şehrimiz. Günlük tekne...
  5. Haritayı saklayabileceğin en güvenilir yerin yüreğindir.

Haritayı saklayabileceğin en güvenilir yerin yüreğindir.

Dostum, güneşe bak, toprağa bak, suya bak, buluta bak; fakat, arkana bakma.. Kimin geldiği önemli değil, kimin gelmediği de.. Unutma, yolcu değişir, yol değişir, ama menzil değişmez. Yolcuya bakıp, yolunu tanıma. Yola bak, yolcuyu tanı, yolcu hakkındaki kıymet hükmünü ona göre ver. Vahim olan, yolun yolcusuz olması değil; Asıl vahim olan yolcunun yolsuz olmasıdır; Yolsuz, hedefsiz, amaçsız,...

Sayfayı Paylaş