gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Harran Otel / Şanlıurfa

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

99 Oda, 200 Yatak, 75 Standart Oda, 25 Single Oda, 50 Double Oda, 2 Yönetici Odası, 3 Balayı Suiti, 10 Suit, [​IMG]
    Odalarda :
    Doğrudan Telefon, Banyo, Banyoda Telefon, Saç Kurutucu, Jakuzi, Yangın Alarmı, Minibar, Uyandırma Servisi, Kasa, 24 Saat Oda Servisi, TV, Uydu TV, İnternet Bağlantısı , Merkezi Isıtma, Bahçe Manzarası,

Yiyecek ve İçecekler :
    2 Restoran Kapalı Alan Kapasitesi:50, Açıkhava Kapasitesi: 350, Kahvaltı Salonu (Toplam Kapasite:300), Havuz Bar, Türk Mutfağı, Uluslararası, Deniz Ürünleri Kuzine

Herşey Dahil Servisler :
    (BB)Yatak ve Kahvaltı, (HB)Sabah ve Akşam Yemeği, (FB)Sabah-Öğle-Akşam Yemeği Dahil,

Toplantılar :
    1 Toplantı Salonu Toplam Kapasite:250, Maksimum (m2 / Kişi):200/250, Ortak İnternet Bağlantısı , Ses Sistemi, Yaka Mikrofonu, Kablosuz Mikrofon, Masa Mikrofonu, Aydınlatma Sistemi, Dvd Player, Vcd Player, VCR, Slayt Gösterici, Gösteri Ekranı, TV, Yazma Tahtası, Faks, Havalandırma, Lazer İşaretleyici,

Ek Servis ve Hizmetler :
    Kuru Temizleme, Çamaşır Yıkama Servisi, Resepsiyonda Kasa Hizmeti, Jeneratör, Park Alanı 30 Arabalık, Park Alanı 100 Arabalık.

Boş Vakitler ve Spor :
    1 Açık Yüzme Havuzu ( Çocuklar İçin Ayrı Bölümü Var. ), Türk Banyosu, Masaj, Jakuzi,

Bulunduğu Bölge :
    Şehir Merkezinde,

Ulaşım :
    Şanlıurfa Havaalanı 8 km,

Telefon :
    (414) 313 28 60 - 313 47 43 kaynak.ezberim

Harran Otel / Şanlıurfa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harran Üniversitesi

Harran Üniversitesi

GENEL TANITIM Harran Üniversitesinin yer aldığı Şanlıurfa, günümüzden on bir bin yıl öncesine dayanan tarihiyle Anadolu’nun en eski kentlerinden biridir. Arkeoloji literatüründe “Bereketli Hilal” olarak adlandırılan bölge üzerinde yer alan Şanlıurfa, zengin Anadolu kültürü ile Mezopotamya kültürünün kesişme noktasında bulunduğundan engin bir kültür birikimine sahiptir. Üniversitemize...
  2. şanlıurfa

şanlıurfa

GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 18.584 km² Nüfus: 1.001.455 (1990) İl Trafik No: 63 350anlıurfa, tarihi geçmişi 9 bin yıl öncesine dayanan, Hz. İbrahim'in doğduğu, Hz. Eyyüb'ün yaşadığı, Hz. İsa tarafından kutsanan kent adeta bir müze şehir görünümündedir. Harran' ı gezerken 4000 yıl öncesinin solunduğunu hissetmemek, Atatürk Barajının suladığı Harran Ovası'nda ise yaratılan bolluk ve...
  3. Şanlıurfa

Şanlıurfa

şanlıurfa dsi misafirhanesi urfa dsi misafirhanesi Şanlıurfa Şanlıurfa’nın Göbeklitepe mevkiinde yapılan Kazılarda Şanlıurfa Tarihinin M.Ö. 11.500 Tarihine kadar dayandığına dair bulgular ve tapınak bulunmuştur. 1884 yılında Fransız araştırmacı Gautier’in başlattığı ve 1946’dan sonra Prof. Kılıç Kökten’in sürdürdüğü yüzeysel araştırmalardaki buluntular, Şanlıurfa ve çevresinin Paleotik...
  4. Şanlıurfa Tanıtım

Şanlıurfa Tanıtım

urfa tanıtım şanlıurfa tanıtım şanlıurfa tanıtımı urfa tanıtımı Gezilecek yerler HZ. İBRAHİM PEYGAMBER MAKAMI Şehir merkezindedir Hz. İbrahim Peygamber'in doğduğu rivayet edilen mağaradır. Adak adanır.Çocuk sahibi olmayı dileyenler, çocukları erken doğarsa adını İbrahim Halil koyarlar. İçinde su da olan mağaranın sinir ve ruh hastalarına iyi geldiği öne sürülmektedir. EYYÜP...
  5. Şanlıurfa Tarihi

Şanlıurfa Tarihi

şanlıurfa Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa Tarihini öğrenmek istermisiniz meleklerim :tik: ESKİ ÇAĞLARDA ŞANLIURFA Şanlıurfa'nın bilinen belgesel tarihi M.Ö. 2000 yıllarında Hurri-Mitanni ile başlar. Bu devletin başkenti Vaşugan (Resul Ayn)'di. Bu dönemde Şanlıurfa büyük bir kültür merkezi olmuştur. Daha sonra büyük tarihi göçlerle bu bölgeye Sümerler ve Sümer Uygarlığı hakim...

Sayfayı Paylaş