gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Harry potter turk olsaydı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

harry potter komik replikler komik harry potter replikleri emrah potter emrah bak sırlar odası
    sıcakmış abi

ibrahim tatlıpotter
    ibo bak sırlar mağarası aman eee odası
    Allah cezanı verecek kayzer, bizim orada sırlar odası vardıda ben mi girmedim tey tey

mahsun kırmızıpotter
    mahsun bak sırlar odası
    ben ne odalar gördüm içinde sır yok ne sırlar gördüm içinde oda yok.

zekariya hoca potter
    hocam bakın sırlar odası
    dinimizde sır falan yoktur yannıştır.her şeyin açığı makbuldur. bakın bugun pantalon giymedim mesela

beyaz potter
    beyaz bak sıylar odası, bide beyaz sen hangi harfleri sölüyemiyon.
    y leri
    ee sölüyonya
    bu sıylar odası vayya

memet ali erbil potter
    memet bak sırlar odası, ana ne oluyo be ne indirion donumu
    şey ben sır tutamamda.

reha potter
    reha bak sırlar odası
    efenim içerde sır var mı sır
    yok sığır var sığır

vatandaş potter
    lan vatandaş bak sırlar odası
    kirası ne kadar ?

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Harry potter turk olsaydı
    çok hoştu canım yaa...emeğine sağlık.

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

vatandaş potter
    lan vatandaş bak sırlar odası
    kirası ne kadar ?

ellerine sağlık

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

beyaz ve ibo çok hoşdu:D
    emeğine sağlık nurcum

5. Monera

Monera Forum Okuru

teşekkürler emeğine sağlık

Harry potter turk olsaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

heri potır zümrüdüanka yoldaşlığı heri potır sırlar odası henri helipotıroyunu karanlık lord Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda beşinci yılını bekleyen Harry Potter için yaz uzun ve yalnız geçmiştir. Nefret verici Dursley ailesiyle birlikte yaşamak zorunda oluşu bir yana, ne sınıf arkadaşlarından ne de en yakın dostları Ron Weasley ve Hermione Granger’dan tek bir mektup almıştır. Ayrıca,...
  2. Yekeler=harry Potter

Yekeler=harry Potter

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x600. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x683. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.600x889. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x600. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek...
  3. Daniel Radcliffe (Harry Potter)

Daniel Radcliffe (Harry Potter)

Daniel Radcliffe Canlandırdığı Karakter: Harry Potter Yaşı: 2008 itibariyle 19 Doğum Günü: 23 Temmuz Doğum Yeri: İngiltere/Lonra-Fulham Çin Burcu: Yılan Boyu: 1.73m Burcu: Aslan Annesi: Marcia Gresham Radcliffe (43) Babası: Alan Radcliffe Hayvanları: 2 Terrier köpeği: Binka ve Nugget Okul: İngiltere'de erkekler için olan özel bir okula gidiyor. Daha Önce Gittiği Ülkeler: Amerika,...
  4. Harry Potter ve Melez Prens (2009) filmi

Harry Potter ve Melez Prens (2009) filmi

Yönetmen David Yates Senaryo J.K. Rowling (Kitap), Steven Kloves Tür: Macera, Dram, Fantastik Yapım: ABD, İngiltere 2009 (Renkli) Dil: İngilizce Internet adresi: harrypotter.tr.warnerbros.com/site/index.html Büyücüler dünyasında devam eden kargaşa artık Muggle’ların dünyasını da etkilemeye başlamıştır. Harry Potter, Hogwarts’taki altıncı yılını Feci Yorucu...
  5. Kral Yolu yerli Harry Potter filmi

Kral Yolu yerli Harry Potter filmi

kral yolu filmi kral yolu, yerli harry potter, filmi, film, çocuk filmi, konusu, oyuncuları, hikayesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Türkiye'nin ilk çocuk filmide çekiliyor Melek'lerim. Harry Potter filminin Türk versiyonu olan "Kral Yolu" adlı film hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Hasılat rekorları kıran “Harry Potter” serisine Türk işi alternatif geliyor:...

Sayfayı Paylaş