gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Harry Potter Ve Melez Prens (Harry Potter And The Half-blood Prince )

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

heri potır filimleri heri potır melez prens oyuncuları harry potter meles prens oyunu resimleri [​IMG]

Harry Potter Ve Melez Prens (Harry Potter And The Half-blood Prince ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

heri potır zümrüdüanka yoldaşlığı heri potır sırlar odası henri helipotıroyunu karanlık lord Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda beşinci yılını bekleyen Harry Potter için yaz uzun ve yalnız geçmiştir. Nefret verici Dursley ailesiyle birlikte yaşamak zorunda oluşu bir yana, ne sınıf arkadaşlarından ne de en yakın dostları Ron Weasley ve Hermione Granger’dan tek bir mektup almıştır. Ayrıca,...
  2. Daniel Radcliffe (Harry Potter)

Daniel Radcliffe (Harry Potter)

Daniel Radcliffe Canlandırdığı Karakter: Harry Potter Yaşı: 2008 itibariyle 19 Doğum Günü: 23 Temmuz Doğum Yeri: İngiltere/Lonra-Fulham Çin Burcu: Yılan Boyu: 1.73m Burcu: Aslan Annesi: Marcia Gresham Radcliffe (43) Babası: Alan Radcliffe Hayvanları: 2 Terrier köpeği: Binka ve Nugget Okul: İngiltere'de erkekler için olan özel bir okula gidiyor. Daha Önce Gittiği Ülkeler: Amerika,...
  3. Harry potter turk olsaydı

Harry potter turk olsaydı

harry potter komik replikler komik harry potter replikleri emrah potter emrah bak sırlar odası sıcakmış abi ibrahim tatlıpotter ibo bak sırlar mağarası aman eee odası Allah cezanı verecek kayzer, bizim orada sırlar odası vardıda ben mi girmedim tey tey mahsun kırmızıpotter mahsun bak sırlar odası ben ne odalar gördüm içinde sır yok ne sırlar gördüm içinde oda yok. zekariya hoca potter hocam...
  4. Harry Potter ve Melez Prens (2009) filmi

Harry Potter ve Melez Prens (2009) filmi

Yönetmen David Yates Senaryo J.K. Rowling (Kitap), Steven Kloves Tür: Macera, Dram, Fantastik Yapım: ABD, İngiltere 2009 (Renkli) Dil: İngilizce Internet adresi: harrypotter.tr.warnerbros.com/site/index.html Büyücüler dünyasında devam eden kargaşa artık Muggle’ların dünyasını da etkilemeye başlamıştır. Harry Potter, Hogwarts’taki altıncı yılını Feci Yorucu...
  5. Harry Potter ve Melez Prens filmi' nin fragmanı burada

Harry Potter ve Melez Prens filmi' nin fragmanı burada

Yönetmen: David Yates Oyuncular: , Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Julie Walters, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Michael Gambon, Maggie Smith, Jim Broadbent, Bonnie Wright, Robbie Coltrane Harry Potter, Hogwarts'taki 6. yılında üzerinde "bu kitap Melez Prens'e aittir" yazılı bir kitap bulur. Kitabın içindeki büyüleri ve Melez Prens'in kimliğini araştırmaya...

Sayfayı Paylaş