gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Harun Kolçak - Ağlat Beni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sanma ki ben bilmiyorum oyunun kurallarını Ama tercih etmiyorum Denedim hiç tat almadım
    Olana kadar bekliyorum

Gururdan sevgi ölür mü
    Yağmursuz çiçek büyür mü
    Bir kaç cümle son bir bakış
    Bilinmez maceralara gidiyorsun can evimden

Ağlat beni sana da bu yakışır
    İnsan bu elbet bunada alışır
    Bela oldun zaten başıma
    Git gidişin aslında benim kurtuluşumdur

Gururdan sevgi ölür mü
    Yağmursuz çiçek büyür mü
    Bir kaç cümle son bir bakış
    Bilinmez maceralara gidiyorsun can evimden

Ağlat beni sana da bu yakışır
    İnsan bu elbet bunada alışır
    Bela oldun zaten başıma
    Git gidişin aslında benim kurtuluşumdur

Harun Kolçak - Ağlat Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Gir Kanıma

Harun Kolçak - Gir Kanıma

uçardım gönlümce seni görmeden önce, yazılmış inan kaderime saçların dağılır aklımın yellerinde, hiçbir rüzgar esmese bile vazgeçmem geçemem seni ne zor buldum ben, düşlerim çıkmasada yine gir kanıma hani bekarlık sultanlık derdin yetti canıma yaşarım ben senle gir kanıma (2) kararı ver artık beklemeden gel yazık vazgeçersen bu sevdadan eğer ne kadar çok aradım sonunda yakaladım...
  2. Harun Kolçak - Değiştim

Harun Kolçak - Değiştim

Değiştim malesef değiştim Benide kayırmadı yordu hayat Gün oldu dövüştüm, gün oldu seviştim Bir tek ana evindeymiş rahat Yok eski cesaretimden eser Geçti benden Olayların içinde değil dışındayım Seyirciyim ne hayatlar geçer önümden Bilmiyorum aslında kaç yaşındayım Ne gecem belli ne gündüzüm dünya durdu Hep aynı mahallede geçiyor rüyalarım Beni ayrılık değil Acı söz can evimden vurdu Ama...
  3. Harun Kolçak - Benim Meselem

Harun Kolçak - Benim Meselem

Dün gece sokakta rastladım ona Kaderimiz getirdi bizi biraraya Gözlerimiz masumca buluştu Sonra aklım hepten uçuştu Gönül benim ona da konar buna da Bak işte bugün sen yazıldın hayatıma Hangisi doğru hangisi yanlış bilinmez Aşık olunca zaten hiç farketmez Bu benim meselem kolay değil bilinmez Karışmayın sevgiye sınır çizilmez Benim meselem kolay değil bilinmez Karışmayın sevgiye sınır...
  4. Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

bendeniz düetleri bendeniz ne olur gitme ne olur gitme yapamıyorum yapamıyorum Yalnızlığa alıştım ben Hiç yoktun sanki önceden Her şey sona erdi bak Unuttum sevgileri Bu kalbe yeniden sev diyemem Biliyorum yanlış yoldayım Yine sevdanın koynundayım Unutmuştum böylesine Dayanılmaz sarsıntıları Sana mahkumum farkındayım Anlasan da farketmez Adı böyle aşk affetmez Yüreğin unutmaz beni Kaçsan da...
  5. Harun Kolçak - Biri Var (Bendeniz Düet)

Harun Kolçak - Biri Var (Bendeniz Düet)

bir hayldin öncesinde adın konmuş aşk dilinde ben senin sadece imkansızındım kelimeler tükendi de sen bitmedin bak içimde bunu senden beklemezdim hangi yalan hangi sebeb cevabın yok bitti demek belkide ben senin korkularındım zorundayım..zorundasın..hangi yolun sonundasın belkide sakladıgın bir şey var biri varsa aramızda cığlıklarım yanlızlığa bu ayrılık akşamında gözyasıma boguldu dünya...

Sayfayı Paylaş